photo of the month

Photo of the month | 06

5. července 2018 v 20:32 | © harrystylesonline
Po jednoměsíční přestávce se opět vracím k anketám. Jako první zde pro vás mám fotku měsíce. Tentokrát jsem vybrala fotky s Louim Tomlinsonem, všechny jsou z roku 2011, protože ty jsou upřímně nejroztomilejší. Doufám, že se s časem tady objeví ankety se všemi chlapci, doufám, že tu tak dlouho vydržím :D Fashion Battle se zde objeví asi pozítří. Minulý měsíc mimochodem vyhrála tato fotka.

Photo of the month | 05

1. května 2018 v 19:14 | © harrystylesonline
Ježiši, pátá anketa, wow. Jsem na sebe pyšná. Tentokrát jsem vybrala fotky, které vznikly v backstagi Harryho turné. Všechny fotky jsou od Hélène Marie Pambrun, Harryho dvorní fotografky turné. Vybírejte, vybírejte. Jinak, času na to máte dost, protože jsem před pár dny poslala notebook do servisu. Minulý týden vyhrála fotka č. 4, kterou můžete vidět v menu, nebo si ji můžete prohlédnout zde. Další anketa se tu objeví za pár dní.

Na blogu je dočasný hiatus.

Photo of the month | 04

28. března 2018 v 16:02 | © harrystylesonline
Vím, že tahle anketa je tu trochu brzo, ale jelikož má teď Harry pár dní volna a nebudu každý den muset přidávat fotky z koncertů, tak sem před víkendem hodím aspoň tuhle jednu anketu, ať je tam aspoň pár hlasů. Fashion Battle pak přidám asi po víkendu. Nemůžu uvěřit tomu, že jsem dotáhla až k čtvrtým anketám, wow. A navíc mě to tu pořád neskutečně baví, což je asi dobrá zpráva :D Už dlouho jsem si blog tak neužívala. Nicméně k anketám. Nejdříve tu mám fotku měsíce. Samozřejmě jsem vybírala fotky z turné, na kterém je momentálně Harry, a předpokládám, že fotky z turné budou v anketách i v dalším měsících, ale to se ještě uvidí. Vybrala jsem oficiální fotky od Hélène Marie Pambrun, které uveřejňuje Harryho tým na promo Twitter HSHQ. Fotky si můžete rozkliknout a dostat se tak do galerie.

Minulý měsíc jste se rozhodovali mezi fotkami z turné Take Me Home z roku 2013. Já kráva jsem si tu vítěznou fotku ale neuložila a zaboha ji nemůžu najít, takže v menu bude úplně jiná :D (až se dokopu k tomu ji vyměnit), nakonec jsem to jaksi taksi vyřešila. Ale na vítěze se v mini verzi můžete podívat zde.

Photo of the month | 03

1. března 2018 v 0:23 | © harrystylesonline
Jelikož je 1. března jsou na řadě ankety. V minulém měsíci docela dost přesvědčivě vyhrála tato fotka, která je teda roztomilá a upřímně jsem doufala, že vyhraje. Na tento měsíc jsem vůbec nevěděla, jaké fotky vybrat, no nakonec jsem vybrala fotky z turné Take Me Home z roku 2013. A myslím, že taky vím, jaká fotka vyhraje, ale třeba mě překvapíte :D

Photo of the month | 02

2. února 2018 v 8:00 | © harrystylesonline
Minulý měsíc jsem neměla čas na přidání anket, tak doufám, že o to víc budete hlasovat tentokrát. Vítěze minulého POTM můžete najít v menu a nebo kliknutím zde. Upřímně jsem ráda za vítěze, ta fotka je roztomilá. Na tento měsíc jsem vybrala photoshoot pro časopis Another Man, který byl nafocen v první polovině minulého roku jako promo Harryho nového alba. Svého favorita mám, tak uvidíme, jestli to bude i váš favorit.

Photo of the month | 01

1. prosince 2017 v 9:23 | © harrystylesonline
No, tak hodně štěstí, protože to bych fakt nechtěla vybírat :D Oficiálně první POTM tohoto blogů může začít ♥ Fotky jsou celkem nové, myslím že jsou tak z před měsíce. Jinak dnes se neobjevilo moc novinek, zatím, takže tu trošku asi přidám zítra v článku k Harryho koncertu v Aucklandu. Buď dnes odpoledne nebo někdy později se zde taky objeví článek Fashion battle. Tak teda vybírejte a hlasujte. A já se jdu učit, protože poslední dobou nedělám nic jinýho :D:D:D

 
 

Reklama