news

8th Year of One Direction

23. července 2018 v 21:51 | © harrystylesonline

Tak přesný čas jsem nestihla, ale aspoň den snad ještě zvládnu. Přesně před osmi lety, 23. července 2010 v 20:22 tamního času, vzniklo One Direction! A dál už to všichni znáte, protože One Direction je velká součást dnešní popkultury. X Faktor sice nevyhráli, ale díky fanynkám, které si hochy oblíbily v soutěži, získali takovou popularitu, že v průběhu pěti let vydali pět alb, měli tři celosvětové turné, hráli na Olympiádě, hráli před desetisícovými davy po celém světě, vydali film This Is Us, získali nespočet cen včetně několikati Brit Awards. A jelikož je kapela pořád spolu (i když víme, jak to s něma teď vypadá), tak snad tu zase za rok budu moct přát k devátému výročí (a s míň improvizovaným článkem).

Tak schválně, kdo z vás si pamatuje, jak v pokoji jammoval na 'What Makes You Beautiful'? Já se hlásím.

Japan Interview | Dream Still Lives

8. dubna 2018 v 20:55 | © harrystylesonline

Po několikati měsících se objevil rozhovor s Harrym z Japonska, který poskytl na konci první části turné. Mluvil o druhé části, jak se bude lišit od té první, jaký je rozdíl být na turné sám a s One Direction. Je to poměrně příjemný rozhovor, navíc ho moderátor nechává mluvit, což není úplně pravidlo (protože Harry mluví hodně pomalu, tak ho často přerušují). Navíc tu upřímně vypadá skvěle, když je celý v černém s Vans botama, to je moje slabost.

________________________________________________________________________________________

Harry podpořil projekt Stevieho Wondera, který vznikl k 50. výročí smrti Martina Luthera Kinga. Projekt mimo něj podpořilo ohromné množství celebrit a dalších významných osobností, například Barack a Michelle Obamovi, Demi Lovato, Kesha, Paul McCartney, Meryl Streep. Harry mluví v 3:35 a říká, že jeho sen je, "aby na sebe všichni byli o trochu milejší".

2018 iHeartRadio Music Awards Winners + New HSHQ accounts

11. března 2018 v 13:50 | © harrystylesonline

Harry byl nominován před několikati měsíci na iHeart Radio Awards ve třech kategoriích: Best Cover Song, Best Music Video a Best Solo Breakout. Ve všech třech nominacích určoval vítěze počet hlasů od fanoušků na sociálních sítích. Harrymu se podařilo proměnit dvě z těchto nominací, dostane tedy cenu za cover písně of Fleetwood Mac 'The Chain' a za videoklip k písni 'Sign of the Times' (což byly celkem nervy, protože Harry celou dobu prohrával se Selenou a začal vyhrávat až pár hodin před koncem hlasování). V poslední kategorii mimochodem pravděpodobně (ještě nebyl vyhlášen oficiální vítěz) vyhrál Louis Tomlinson ♥

NEJLEPŠÍ COVER
'All We Got' - Shawn Mendes
'Bad Liar' - HAIM
'Issues' - Niall Horan
'Lost' - Khalid
'Say You Won't Let Go' - Camila Cabello a Machine Gun Kelly
'The Chain' - Harry Styles
'Touch' - Ed Sheeran
'The Tribute Song' - Thirty Seconds To Mars

NEJLEPŠÍ VIDEOKLIP
'Bad Liar' - Selena Gomez
'Bodak Yellow' - Cardi B
'Despacito' - Luis Fonsi and Daddy Yankee
'I'm The One' - DJ Khaled
'Look What You Made Me Do' - Taylor Swift
'Malibu' - Miley Cyrus
'New Rules' - Dua Lipa
'Shape Of You' - Ed Sheeran
'Sign Of The Times' - Harry Styles
'Sorry Not Sorry' - Demi Lovato
'Swish Swish' - Katy Perry
'That's What I Like' - Bruno Mars
'There's Nothing Holding Me Back' - Shawn Mendes

Harry se dnešního předávání cen nezúčastní, protože dnes mu začíná ve Švýcarsku turné. Poslal ale aspoň fanouškům děkovný vzkaz, který iHeart Radio uveřejnilo na svém YouTubu.

________________________________________________________________________________________

Harryho tým spustil nový Twitter a Instagram účet @HSHQ, na kterém se budou objevovat informace, které se týkají Harryho muziky, turné a dalších projektů. Zároveň se na nich objevil první příspěvek a to video plné fotek z první části turné.

Quick News | 04

9. března 2018 v 22:11 | © harrystylesonline

Harryho turné začíná už za dva dny (11. března). V Basileji ve Švýcarsku, což je jeho první zastávka, se už připravuje stage a koutek s merchandisem. Na internetu se objevila dvě videa, video stage můžete zhlédnout zde, na druhém videu si můžete všimnout, že pro nás má Harry připravený nový merch, a to mimo jiné žlutá 'Treat People With Kindness' trika a vypadá to na červené mikiny.

________________________________________________________________________________________

O Harrym mluvil v talkshow Jimmyho Fallona Jack Antonoff (1:50). Společně napsali píseň 'Alfie's Song (Not So Typical Love Song)' pro film 'Love, Simon'. Více o písni můžete nalézt ve článku zde.
________________________________________________________________________________________

Michael Clifford, ze skupiny 5 Seconds of Summer, promluvil o jejich turné s One Direction: "Všechno, co si pamatuju, je Harry, který k nám pořád chodil do pokoje, kradl nám ovoce, házal na nás ovoce, převracel nám stůl a běhal nahý. Bylo to traumatizující."
________________________________________________________________________________________

Harry aktualizoval svůj Twitter: "Thank you to all the incredible women paving the way. Happy International Women's Day. H" (Děkuju všem úžasným ženám, které dláždí cestu. Krásný Mezinárodní den žen. H). Na Instagramu lajknul tyto fotky: @jenmagsmyles, @clareuchima, @gucci. Všechny obrázky se vztahují k MDŽ. ♥

The Oscars 2018 Winners

5. března 2018 v 16:13 | © harrystylesonline

Dneska brzy ráno se v Los Angeles předávaly nejprestižnější filmové ceny Oscaři. Film 'Dunkirk', ve kterém si Harry zahrál vedlejší postavu Alexe, byl nominovaný na 8 cen, tři z nich dokázal proměnit! Dokonce se stal druhým nejúspěšnějším filmem večera, více sošek (čtyři) získal jen film 'The Shape of Water'. Gratuluju k úspěchu filmu, mám za něj upřímně radost, jelikož je ten film opravdu úžasný.

Letos jsem ale obecně z Oscarů docela zklamaná... 'The Shape of Water', který vyhrál hlavní cenu, se mi nelíbil, i když chápu záměr. Z nejlepšího herce nejsem taky nadšená, i když mám Garyho Oldmana ráda, tak výkon Timothého v 'Call Me By Your Name' bylo něco fenomenálního. Aspoň u hereček mám radost za Frances McDormand, protože ta byla v 'Three Billboards Outside Ebbing, Missouri' skvostná (mimochodem... její projev... wow!). Stejnak jsem to asi ale víc přála Margot nebo Saoirse :D

STŘIH
Jonathan Amos, Paul Machliss, 'Baby Driver'
Lee Smith, 'Dunkirk'
Tatiana S. Riegel, 'I, Tonya'
Sidney Wolinsky, 'The Shape of Water'
Jon Gregory, 'Three Billboards Outside Ebbing, Missouri'

ZVUK
Julian Slater, 'Baby Driver'
Mark Mangini, Theo Green, 'Blade Runner 2049'
Alex Gibson, Richard King, 'Dunkirk'
Nathan Robitaille, Nelson Ferreira, 'The Shape of Water'
Ren Klyce, Matthew Wood, 'Star Wars: The Last Jedi'

MIX ZVUKU
Mary H. Ellis, Julian Slater, Tim Cavagin, 'Baby Driver'
Mac Ruth, Ron Bartlett, Doug Hephill, 'Blade Runner 2049'
Mark Weingarten, Gregg Landaker, Gary A. Rizzo, 'Dunkirk'
Glen Gauthier, Christian Cooke, Brad Zoern, 'The Shape of Water'
Stuart Wilson, Ren Klyce, David Parker, Michael Semanick, 'Star Wars: The Last Jedi'

Kids' Choice Awards 2018 Nominations + Quick News | 03

2. března 2018 v 9:15 | © harrystylesonline

Harry sbírá nominace zprava zleva. Tentokrát byl nominován na Kids' Choice Awards, a to v kategorii Favorite Breakout Artist. Jedná se o fanouškovské hlasování, které začíná 5. března.

OBLÍBENÝ NOVÝ UMĚLEC
Alessia Cara
Camila Cabello
Cardi B
Harry Styles
Khalid
Noah Cyrus
________________________________________________________________________________________

Brooke Layla bude Harryho předskokanka v Birminghamu 7. dubna 2018.
________________________________________________________________________________________

Harry údajně poslal fanynce vzkaz. Netuším, jestli je to opravdové. Písmo zároveň vypadá i nevypadá jako Harryho: Elizabeth, ahoj! Doufám, že prožíváš skvělé období. Mám radost, že ti konečně můžu napsat. Děkuju ti za tvoji neutuchající podporu v průběhu let. Opravdu si tě nezasloužím. Děkuju ti za všechno, cos pro mě (nás) udělala. Opravdu, děkuju :) Jsi pro mě opravdu důležitá a bez tebe bych nebyl tam, kde jsem. Snažím se být tím nejlepším vzorem, jakým můžu být. Znovu za všechno děkuju. Jste (všichni) úžasní, silní a máte obrovskou sílu. Posílám všechnu svou lásku. Vždy tvůj přítel, Harry Styles. Všem vám moc děkuju, nepřestáváte mě překvapovat :)
________________________________________________________________________________________

Calum Hood z 5 Seconds of Summer (kteří dělali One Direction před několika lety předskokany na turné), promluvil o Harrym: "Když se na to dívám zpět, trochu se o toho kluka bojím. Je ten typ, co přijde do místnosti, vyhodí burákové máslo na strop a odejde."
________________________________________________________________________________________

Adam Rippon, americký krasobruslař, už několikrát mluvil o Harrym Stylesovi a označil ho za svůj celebrity crush. Znovu se o něm zmínil v The Ellen Show: "Hrozně se mi líbil Harry Styles. [...] Je to takhle... Nevěnoval jsem pozornost Shawnu Mendesovi. [...] Neuvědomil jsem si, jak je roztomilý. A... Já vím, že Harry bude naštvaný. Ale... já vím. Láska je vtipná." (Upřímně, tenhle rozhovor je dokonalost, DOPORUČUJU!)

The BRIT Awards 2018: British Artist Video of the Year

22. února 2018 v 11:06 | © harrystylesonline

Včera večer se konali BRIT Awards a taky se konalo jedno velké překvapení. Harry se předávání cen nezúčastnil, to se celkem čekalo, protože na tyto akce od hiatusu One Direction chodí jen velmi zřídka. Nicméně byl nominovaný v jedné kategorii a to v kategorii 'Nejlepší britský videoklip' s videoklipem k písni 'Sign of the Times'. Mezi další nominované patřil Ed Sheeran ('Shape of You'), Liam Payne ('Strip That Down'), Little Mix ('Touch') a Zayn s Taylor Swift ('I Don't Wanna Live Forever').

Kategorie byla hlasováním fanoušky přes sociální sítě a několik týdnů byl na druhém místě za Little Mix. Harryho tým se ale asi hodinu před koncem hlasováním vzbudil a byl aktualizován Harryho Twitter s hashtagem #BRITVOTEHARRYSTYLES. Nikdo nicméně nečekal, že by Harry vyhrál, protože na oficiálních stránkách byly až na výjimku několikati minut pořád na prvním místě Little Mix.

Sakra, když vyhlásili jeho jméno, tak jsem čekala, kdy se opraví :D Nicméně, gratuluju Harrymu k jeho první BRIT Award ♥ Harry poté poděkoval na Twitteru: "Thank you to everyone who voted for me at the @BRITs tonight. I appreciate and love you all very much. H".

Quick News | 02

16. února 2018 v 15:13 | © harrystylesonline

» Harry byl viděn 13. února na koncertě Kendricka Lamara v Londýně.

» Na Instastory ze 14. února Nicka Grimshawa jde slyšet (asi) Harryho hlas. (Já tam taky slyším někoho dalšího 👀 - schválně slyšíte tam JEHO hlas někdo taky???????)


» Harry se nezúčastní BAFTA (...překvapivě).

» Directioners rozjeli Project 'What a Feeling'. Přidat se můžete zde.

» ... Už si ani nepamatuju, jak Harry vypadá.

Quick News | 01

14. února 2018 v 14:44 | © harrystylesonline

» Singl 'Sign of the Times' byl nominován na 2018 Music Producers Guild Awards v kategorii Britská nahrávka roku.


» Harry je momentálně v Londýně.

» Objevila se nová fotka s fanynkou (stalkerem) z 24. ledna z New Yorku (která se mi nechtěla nahrávat, protože je staršího data, takže najdete ji zde.)


» One Direction (respektive Louis, Harry, Niall, Liam) rozpustili svou firmu, která se jim starala o peníze z turné.

LGBT Awards 2018 Nominations

8. února 2018 v 12:30 | © harrystylesonline

Harry umřel. Jeho narozeninová oslava byla asi velká, protože už týden se neobjevilo ale vůbec nic, kromě informace, že prodává svůj dům v Los Angeles (tak kdybyste někdo měli zájem, tak se ozvěte :D stojí jenom 8 miliónů dolarů). Včera večer se ale aspoň něco objevilo a to nominace na British LGBT Awards, kde je Harry nominovaný. Upřímně, nevím, co si o tom myslet. Zaprvé ta kategorie je divná, ale to bude asi jenom moje přecitlivělá sluníčkářská duše :D Zadruhé, i při hlasování se vám ukáže, že Harry nikdy sebe neoznačil za nic, vždycky říkal, že nemá potřebu se nálepkovat, ale ta kategorie ho docela nálepkuje... no. Nicméně stal se nominantem, protože ho v hlasování lidé nominovali. Na druhou stranu, miluju, když Harry podporuje LGBTQ+ komunitu, tančí na pódiu s LGBTQ+ vlajkou nebo transgender vlajkou ♥ Tak si toho lidi aspoň všímají.

HETEROSEXUÁLNÍ SPOJENEC
David Beckham
John Bishop
James Corden
Victoria Derbyshire
Dawn French
Anna Friel
Ariana Grande
Nick Jonas
Annie Lennox
Harry Styles

* Edit (15:07): Název kategorie byl změněn na "Celebrity Ally".

HAPPY 24TH BIRTHDAY, HARRY!

1. února 2018 v 0:01 | © harrystylesonline

Nejdřív uvedení informací na pravou míru, Harrymu ve skutečnosti dnes není 24, ale 4. Odmítám uvěřit, že je můj syn už tak starý, brečím. Jak ty děti rychle rostou. Mohla bych tu asi napsat tři stránky o tom, jak moc toho blbečka mám ráda, ale nebudu vás mučit.

Takže řeknu jenom všechno nejlepší, ty jedna žabo. Strašně moc si přeju, aby jeho 24. rok byl co možná nejšťastnější. Ať se mu v muzice daří pořád tak dobře, ať se mu plní všechny sny, ať má kolem sebe jen ty nejhodnější lidi a ať zůstane i tento rok tak úžasný.

London Film Critics' Circle Awards & ACE Eddie Award Winners

30. ledna 2018 v 18:14 | © harrystylesonline

Před víkend se v Londýně konaly London Film Critics' Circle Award, na kterých 'Dunkirk' proměnil jednu svou nominaci v cenu a to v kategorii 'Nejlepší britský/irský film'. 'Dunkirk' také vyhrál cenu na ACE Eddie Award, které se uaměřuje na střih filmu.

London Film Critics' Circle Awards: NEJLEPŠÍ BRITSKÝ/IRSKÝ FILM
Dunkirk
Lady Macbeth
God's Own Country
Paddington 2
Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

ACE Eddie Award: NEJLEPŠÍ STŘIH (DRAMA)
Blade Runner 2049, Joe Walker
Dunkirk, Lee Smith
Molly's Game, Alan Baumgarten, Josh Schaeffer & Elliot Graham
The Post, Michael Kahn & Sarah Broshar
The Shape of Water, Sidney Wolinsky

One Direction Vevo: One Way or Another (Live at the BRIT Awards 2013)

30. ledna 2018 v 12:26 | © harrystylesonline

Před chvílí bylo aktualizováno oficiální Vevo One Direction, kde bylo nahráno jejich vystoupení z Brit Awards 2013 (tohle video je nahráváno a mazáno každý rok). Kluci tehdy zazpívali 'One Way or Another (Teenage Kicks)'. Ježišmarja, brečím. Jací byli roztomilí prďoši.

The Oscars 2018 Nominations

26. ledna 2018 v 17:48 | © harrystylesonline

Před několika málo dny byly oznámeny nominace na Oscary. 'Dunkirk' získal osm nominací (po 'The Shape of Water' druhý největší počet), včetně hlavní kategorie. Jsem neskutečně ráda jak za Harryho, tak i za zbytek štábu. Ceny se budou předávat 4. března 2018, tak si snad domů něco odnesou.

NEJLEPŠÍ FILM
'Call Me By Your Name'
'Darkest Hour'
'Dunkirk'
'Get Out'
'Lady Bird'
'Phantom Thread'
'The Post'
'The Shape of Water'
'Three Billboards Outside Ebbing, Missouri'

Harry Styles' bits in “The Brits are Coming 2018.”

26. ledna 2018 v 16:48 | © harrystylesonline

Při vyhlašování nominací na BRIT Awards (na které Harry získal jednu nominaci) bylo prezentováno video, ve kterém byl i mimojiné objevil i Harouš. Video dole je sestaveno z jeho odpovědí, moc to dohromady nedává smysl, takže tady k tomu máte kontext: nejdříve mluví o svém albu, pak je dotázán, koho hudebně obdivuje, odpovídá, že Adele. Dále je dotázán na to, co doporučuje si s sebou vzít na předávání cen a nakonec padla otázka na to, koho by chtěl vidět vyhrát.

'Wild Thoughts' cover in the BBC Live Lounge

26. ledna 2018 v 9:32 | © harrystylesonline

No, jdu se zabít. Vykládala jsem, jak tu teď budu pořád, když nemám školu, nakonec jsem tu nebyla zase celý týden a dokonce jsem si pohrávala s myšlenkou, že se na to tu vykašlu. Fuj, to byl depresivní týden :D Novinek se mi zas celkem dost nahromadilo, navíc teď má Harry narvaný kalendář, tak doufám, že to zase rychle doženu. Nejdřív pro vás mám takovou malou novinku-nenovinku. Před několika měsíci měl Harry BBC Lounge, kde zazpíval i písničku 'Wild Thoughts'. BBC teď záznam nahrálo na svůj YouTube kanál. Musím se přiznat, že tu písničku jsem nikdy moc nemusela, ale Harry si ji poměrně dost upravil a taky ji podle mě dost vylepšil.

'Love, Simon' soundtrack: Alfie's Song (Not So Typical Love Song)

18. ledna 2018 v 20:27 | © harrystylesonline

Děcka, tohle je pro mě vrchol roku 2018 a to je teprve 18. ledna! Harry napsal spolu s Jackem Antonoffem a Ilsey Juber píseň 'Alfie's Song (Not So Typical Love Song)' ze soundtracku k filmu 'Love, Simon'! Pro mě je ten film jeden z nejočekávanějších tohoto roku, hrozně se na něho těším a když jsem se dozvěděla, že se Harry takto podílel, tak jsem se málem rozbrečela. Píseň nazpíval Bleachers (aka umělecké jméno Jacka Antonoffa), to je pro mě další obrovské plus. Určitě si ji poslechněte, já si ji momentálně pouštím už po šestnácté.

Synopsis k filmu: Šestnáctiletý Simon už nějakou dobu ví, že je gay, ale ještě není připravený sdělit to okolnímu světu. Jedinou výjimkou je tajemný Blue, se kterým si Šimon už několik měsíců vyměňuje e-maily a jejich vzájemné pouto sílí. Jenže pak citlivá korespondence padne do nesprávných rukou a Simon se stane obětí vydírání: buď udělá, co se po něm chce, i když se mu to příčí, nebo riskuje, že si tajné e-maily přečte celá škola. V sázce je však ještě mnohem víc - plachého Bluea by nechtěná publicita mohla vyděsit a Simon už by nikdy nezjistil, kdo Blue ve skutečnosti je… Trailer.


Fake young when we met
Everything seemed alright
Like children sing on the sidewalk
Cut straight through the moonlight

National Film Awards UK 2018 Nominations

17. ledna 2018 v 18:36 | © harrystylesonline

Tahle zpráva mi udělala takovou radost, ani nevíte jakou! Harry byl nominovaný na National Film Awards za svou roli Alexe v 'Dunkirku'! Pro Harryho dokonce můžete hlasovat a to tady, jenom se stačí zaregistrovat! Kromě dvou nominací pro Harryho je 'Dunkirk' nominovaný ještě na nejlepší film a nejlepší režii. Ceny se budou předávat 28. března.

NEJLEPŠÍ NOVÁČEK
Daniel Kaluuya (Get out)
Harry Styles (Dunkirk)
Harry Gilby (Just Charlie)
Harry Michell (Chubby Funny)
Cosmo Jarvis (Lady Macbeth)
Lily Newmark (Pin Cushion)
Naomi Ackie (Lady Macbeth)
Ella Purnell (Access All Areas)

NEJVĚTŠÍ PRŮLOMOVÁ ROLE
Harry Styles (Dunkirk)
Mark Strong (6 Days)
Halle Berry (Kingsman, The Golden Circle)
Johnny Harris (Jawbone)
Margaret Mulubwa (I am not a witch)
Sir Elton John (Kingsman, The Golden Circle)
Simon Day (Brian Pern: A Tribute)
Marc Warren (Snatch)

NEJLEPŠÍ BRITSKÉ DRAMA
Dunkirk
T2 Trainspotting
Kingsman: The Golden Circle
Goodbye Christopher Robin
Victoria & Abdul
6 Days
Lady Macbeth
Journeyman

NEJLEPŠÍ REŽIE
Christopher Nolan (Dunkirk)
Danny Boyle (T2 Trainspotting)
Rungano Nyoni (I am not a Witch)
William Oldroyd ( Lady Macbeth)
Andy Serkis (Breathe)
Lynne Ramsay (You Were Never Really Here)
Matthew Vaughn (Kingsman , The Golden Circle)
Guy Ritchie ( King Arthur: Legend of the Sword)

Brit Awards 2018 Nominations

17. ledna 2018 v 15:52 | © harrystylesonline

Před pár dny byly oznámeny nominace na BRIT Awards, na kterých se každý rok oslavují a oceňují britští umělci. Harry se probojoval do jedné kategorie a to s videoklipem k 'Sign of the Times'. Jedná se o kategorii, kde hlasují fanoušci prostřednictvím sociálních sítí, proto má poměrně slušné šance. Čekala jsem asi trochu víc, ale jsem ráda, že má aspoň jednu nominaci. Ceny se předávajá 21. února, Harry ještě v tu dobu nebudeme mít turné, tak by se snad mohl objevit (i když on je lemra líná, takže pochybuju :D).

VIDEOKLIP ROKU
Anne-Marie - Ciao Adios
Calvin Harris ft. Pharrell Williams, Katy Perry a Big Sean - Feels
Clean Bandit ft. Zara Larsson - Symphony
Dua Lipa - New Rules
Ed Sheeran - Shape Of You
Harry Styles - Sign Of The Times
Jonas Blue ft. William Singe - Mama
Liam Payne ft. Quavo - Strip That Down
Little Mix - Touch
ZAYN a Taylor Swift - I Don't Wanna Live Forever

Dunkirk: Golden Globes nominations

12. prosince 2017 v 14:22 | © harrystylesonline

Nedávno byly uveřejněny nominace na letošní Zlaté Glóby. A mám skvělou zprávu, 'Dunkirk' má tři nominace! Nominován je sám film, režisér filmu a taky hudba. Ceny se budou předávat 8. ledna 2018 a my se můžeme jenom modlit, aby se Harry dostavil. Doufám, že Harry bude objíždět předávání cen, protože OBLEKY!!! :D

NEJLEPŠÍ FILM - DRAMA
Call Me by Your Name
Dunkirk
The Post
The Shape of Water
Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

NEJLEPŠÍ REŽISÉR - FILM
Guillermo del Toro, The Shape of Water
Martin McDonagh, Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
Christopher Nolan, Dunkirk
Ridley Scott, All The Money in the World
Steven Spielberg, The Post

NEJLEPŠÍ HUDBA - FILM
Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
The Shape of Water
Phantom Thread
The Post
Dunkirk

E-Talk Canada interview

10. prosince 2017 v 18:37 | © harrystylesonline

Jelikož mi zbývá přidat asi tisíc různých fotek z Tokia, tak jsem se rozhodla, že raději přidám rozhovor pro E-Talk Canada, který se před chvilkou objevil. Má dvacet minut, takže je mi jasné, že nikdo jiný než já se na něho nepodívá, ale i tak. Harry v rozhovoru mluví o svém turné, albu, o Kanadě, o 'Dunkirku'. Taky se třeba dozvíte, jaké má rád filmy. Mluví i o módě (ten oblek :D:D:D:D).

 
 

Reklama