news

The BRIT Awards 2018: British Artist Video of the Year

Včera v 11:06 | © harrystylesonline

Včera večer se konali BRIT Awards a taky se konalo jedno velké překvapení. Harry se předávání cen nezúčastnil, to se celkem čekalo, protože na tyto akce od hiatusu One Direction chodí jen velmi zřídka. Nicméně byl nominovaný v jedné kategorii a to v kategorii 'Nejlepší britský videoklip' s videoklipem k písni 'Sign of the Times'. Mezi další nominované patřil Ed Sheeran ('Shape of You'), Liam Payne ('Strip That Down'), Little Mix ('Touch') a Zayn s Taylor Swift ('I Don't Wanna Live Forever').

Kategorie byla hlasováním fanoušky přes sociální sítě a několik týdnů byl na druhém místě za Little Mix. Harryho tým se ale asi hodinu před koncem hlasováním vzbudil a byl aktualizován Harryho Twitter s hashtagem #BRITVOTEHARRYSTYLES. Nikdo nicméně nečekal, že by Harry vyhrál, protože na oficiálních stránkách byly až na výjimku několikati minut pořád na prvním místě Little Mix.

Sakra, když vyhlásili jeho jméno, tak jsem čekala, kdy se opraví :D Nicméně, gratuluju Harrymu k jeho první BRIT Award ♥ Harry poté poděkoval na Twitteru: "Thank you to everyone who voted for me at the @BRITs tonight. I appreciate and love you all very much. H".

Quick News | 02

16. února 2018 v 15:13 | © harrystylesonline

» Harry byl viděn 13. února na koncertě Kendricka Lamara v Londýně.

» Na Instastory ze 14. února Nicka Grimshawa jde slyšet (asi) Harryho hlas. (Já tam taky slyším někoho dalšího 👀 - schválně slyšíte tam JEHO hlas někdo taky???????)


» Harry se nezúčastní BAFTA (...překvapivě).

» Directioners rozjeli Project 'What a Feeling'. Přidat se můžete zde.

» ... Už si ani nepamatuju, jak Harry vypadá.

Quick News | 01

14. února 2018 v 14:44 | © harrystylesonline

» Singl 'Sign of the Times' byl nominován na 2018 Music Producers Guild Awards v kategorii Britská nahrávka roku.


» Harry je momentálně v Londýně.

» Objevila se nová fotka s fanynkou (stalkerem) z 24. ledna z New Yorku (která se mi nechtěla nahrávat, protože je staršího data, takže najdete ji zde.)


» One Direction (respektive Louis, Harry, Niall, Liam) rozpustili svou firmu, která se jim starala o peníze z turné.

LGBT Awards 2018 Nominations

8. února 2018 v 12:30 | © harrystylesonline

Harry umřel. Jeho narozeninová oslava byla asi velká, protože už týden se neobjevilo ale vůbec nic, kromě informace, že prodává svůj dům v Los Angeles (tak kdybyste někdo měli zájem, tak se ozvěte :D stojí jenom 8 miliónů dolarů). Včera večer se ale aspoň něco objevilo a to nominace na British LGBT Awards, kde je Harry nominovaný. Upřímně, nevím, co si o tom myslet. Zaprvé ta kategorie je divná, ale to bude asi jenom moje přecitlivělá sluníčkářská duše :D Zadruhé, i při hlasování se vám ukáže, že Harry nikdy sebe neoznačil za nic, vždycky říkal, že nemá potřebu se nálepkovat, ale ta kategorie ho docela nálepkuje... no. Nicméně stal se nominantem, protože ho v hlasování lidé nominovali. Na druhou stranu, miluju, když Harry podporuje LGBTQ+ komunitu, tančí na pódiu s LGBTQ+ vlajkou nebo transgender vlajkou ♥ Tak si toho lidi aspoň všímají.

HETEROSEXUÁLNÍ SPOJENEC
David Beckham
John Bishop
James Corden
Victoria Derbyshire
Dawn French
Anna Friel
Ariana Grande
Nick Jonas
Annie Lennox
Harry Styles

* Edit (15:07): Název kategorie byl změněn na "Celebrity Ally".

HAPPY 24TH BIRTHDAY, HARRY!

1. února 2018 v 0:01 | © harrystylesonline

Nejdřív uvedení informací na pravou míru, Harrymu ve skutečnosti dnes není 24, ale 4. Odmítám uvěřit, že je můj syn už tak starý, brečím. Jak ty děti rychle rostou. Mohla bych tu asi napsat tři stránky o tom, jak moc toho blbečka mám ráda, ale nebudu vás mučit.

Takže řeknu jenom všechno nejlepší, ty jedna žabo. Strašně moc si přeju, aby jeho 24. rok byl co možná nejšťastnější. Ať se mu v muzice daří pořád tak dobře, ať se mu plní všechny sny, ať má kolem sebe jen ty nejhodnější lidi a ať zůstane i tento rok tak úžasný.

London Film Critics' Circle Awards & ACE Eddie Award Winners

30. ledna 2018 v 18:14 | © harrystylesonline

Před víkend se v Londýně konaly London Film Critics' Circle Award, na kterých 'Dunkirk' proměnil jednu svou nominaci v cenu a to v kategorii 'Nejlepší britský/irský film'. 'Dunkirk' také vyhrál cenu na ACE Eddie Award, které se uaměřuje na střih filmu.

London Film Critics' Circle Awards: NEJLEPŠÍ BRITSKÝ/IRSKÝ FILM
Dunkirk
Lady Macbeth
God's Own Country
Paddington 2
Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

ACE Eddie Award: NEJLEPŠÍ STŘIH (DRAMA)
Blade Runner 2049, Joe Walker
Dunkirk, Lee Smith
Molly's Game, Alan Baumgarten, Josh Schaeffer & Elliot Graham
The Post, Michael Kahn & Sarah Broshar
The Shape of Water, Sidney Wolinsky

One Direction Vevo: One Way or Another (Live at the BRIT Awards 2013)

30. ledna 2018 v 12:26 | © harrystylesonline

Před chvílí bylo aktualizováno oficiální Vevo One Direction, kde bylo nahráno jejich vystoupení z Brit Awards 2013 (tohle video je nahráváno a mazáno každý rok). Kluci tehdy zazpívali 'One Way or Another (Teenage Kicks)'. Ježišmarja, brečím. Jací byli roztomilí prďoši.

The Oscars 2018 Nominations

26. ledna 2018 v 17:48 | © harrystylesonline

Před několika málo dny byly oznámeny nominace na Oscary. 'Dunkirk' získal osm nominací (po 'The Shape of Water' druhý největší počet), včetně hlavní kategorie. Jsem neskutečně ráda jak za Harryho, tak i za zbytek štábu. Ceny se budou předávat 4. března 2018, tak si snad domů něco odnesou.

NEJLEPŠÍ FILM
'Call Me By Your Name'
'Darkest Hour'
'Dunkirk'
'Get Out'
'Lady Bird'
'Phantom Thread'
'The Post'
'The Shape of Water'
'Three Billboards Outside Ebbing, Missouri'

Harry Styles' bits in “The Brits are Coming 2018.”

26. ledna 2018 v 16:48 | © harrystylesonline

Při vyhlašování nominací na BRIT Awards (na které Harry získal jednu nominaci) bylo prezentováno video, ve kterém byl i mimojiné objevil i Harouš. Video dole je sestaveno z jeho odpovědí, moc to dohromady nedává smysl, takže tady k tomu máte kontext: nejdříve mluví o svém albu, pak je dotázán, koho hudebně obdivuje, odpovídá, že Adele. Dále je dotázán na to, co doporučuje si s sebou vzít na předávání cen a nakonec padla otázka na to, koho by chtěl vidět vyhrát.

'Wild Thoughts' cover in the BBC Live Lounge

26. ledna 2018 v 9:32 | © harrystylesonline

No, jdu se zabít. Vykládala jsem, jak tu teď budu pořád, když nemám školu, nakonec jsem tu nebyla zase celý týden a dokonce jsem si pohrávala s myšlenkou, že se na to tu vykašlu. Fuj, to byl depresivní týden :D Novinek se mi zas celkem dost nahromadilo, navíc teď má Harry narvaný kalendář, tak doufám, že to zase rychle doženu. Nejdřív pro vás mám takovou malou novinku-nenovinku. Před několika měsíci měl Harry BBC Lounge, kde zazpíval i písničku 'Wild Thoughts'. BBC teď záznam nahrálo na svůj YouTube kanál. Musím se přiznat, že tu písničku jsem nikdy moc nemusela, ale Harry si ji poměrně dost upravil a taky ji podle mě dost vylepšil.

'Love, Simon' soundtrack: Alfie's Song (Not So Typical Love Song)

18. ledna 2018 v 20:27 | © harrystylesonline

Děcka, tohle je pro mě vrchol roku 2018 a to je teprve 18. ledna! Harry napsal spolu s Jackem Antonoffem a Ilsey Juber píseň 'Alfie's Song (Not So Typical Love Song)' ze soundtracku k filmu 'Love, Simon'! Pro mě je ten film jeden z nejočekávanějších tohoto roku, hrozně se na něho těším a když jsem se dozvěděla, že se Harry takto podílel, tak jsem se málem rozbrečela. Píseň nazpíval Bleachers (aka umělecké jméno Jacka Antonoffa), to je pro mě další obrovské plus. Určitě si ji poslechněte, já si ji momentálně pouštím už po šestnácté.

Synopsis k filmu: Šestnáctiletý Simon už nějakou dobu ví, že je gay, ale ještě není připravený sdělit to okolnímu světu. Jedinou výjimkou je tajemný Blue, se kterým si Šimon už několik měsíců vyměňuje e-maily a jejich vzájemné pouto sílí. Jenže pak citlivá korespondence padne do nesprávných rukou a Simon se stane obětí vydírání: buď udělá, co se po něm chce, i když se mu to příčí, nebo riskuje, že si tajné e-maily přečte celá škola. V sázce je však ještě mnohem víc - plachého Bluea by nechtěná publicita mohla vyděsit a Simon už by nikdy nezjistil, kdo Blue ve skutečnosti je… Trailer.


Fake young when we met
Everything seemed alright
Like children sing on the sidewalk
Cut straight through the moonlight

National Film Awards UK 2018 Nominations

17. ledna 2018 v 18:36 | © harrystylesonline

Tahle zpráva mi udělala takovou radost, ani nevíte jakou! Harry byl nominovaný na National Film Awards za svou roli Alexe v 'Dunkirku'! Pro Harryho dokonce můžete hlasovat a to tady, jenom se stačí zaregistrovat! Kromě dvou nominací pro Harryho je 'Dunkirk' nominovaný ještě na nejlepší film a nejlepší režii. Ceny se budou předávat 28. března.

NEJLEPŠÍ NOVÁČEK
Daniel Kaluuya (Get out)
Harry Styles (Dunkirk)
Harry Gilby (Just Charlie)
Harry Michell (Chubby Funny)
Cosmo Jarvis (Lady Macbeth)
Lily Newmark (Pin Cushion)
Naomi Ackie (Lady Macbeth)
Ella Purnell (Access All Areas)

NEJVĚTŠÍ PRŮLOMOVÁ ROLE
Harry Styles (Dunkirk)
Mark Strong (6 Days)
Halle Berry (Kingsman, The Golden Circle)
Johnny Harris (Jawbone)
Margaret Mulubwa (I am not a witch)
Sir Elton John (Kingsman, The Golden Circle)
Simon Day (Brian Pern: A Tribute)
Marc Warren (Snatch)

NEJLEPŠÍ BRITSKÉ DRAMA
Dunkirk
T2 Trainspotting
Kingsman: The Golden Circle
Goodbye Christopher Robin
Victoria & Abdul
6 Days
Lady Macbeth
Journeyman

NEJLEPŠÍ REŽIE
Christopher Nolan (Dunkirk)
Danny Boyle (T2 Trainspotting)
Rungano Nyoni (I am not a Witch)
William Oldroyd ( Lady Macbeth)
Andy Serkis (Breathe)
Lynne Ramsay (You Were Never Really Here)
Matthew Vaughn (Kingsman , The Golden Circle)
Guy Ritchie ( King Arthur: Legend of the Sword)

Brit Awards 2018 Nominations

17. ledna 2018 v 15:52 | © harrystylesonline

Před pár dny byly oznámeny nominace na BRIT Awards, na kterých se každý rok oslavují a oceňují britští umělci. Harry se probojoval do jedné kategorie a to s videoklipem k 'Sign of the Times'. Jedná se o kategorii, kde hlasují fanoušci prostřednictvím sociálních sítí, proto má poměrně slušné šance. Čekala jsem asi trochu víc, ale jsem ráda, že má aspoň jednu nominaci. Ceny se předávajá 21. února, Harry ještě v tu dobu nebudeme mít turné, tak by se snad mohl objevit (i když on je lemra líná, takže pochybuju :D).

VIDEOKLIP ROKU
Anne-Marie - Ciao Adios
Calvin Harris ft. Pharrell Williams, Katy Perry a Big Sean - Feels
Clean Bandit ft. Zara Larsson - Symphony
Dua Lipa - New Rules
Ed Sheeran - Shape Of You
Harry Styles - Sign Of The Times
Jonas Blue ft. William Singe - Mama
Liam Payne ft. Quavo - Strip That Down
Little Mix - Touch
ZAYN a Taylor Swift - I Don't Wanna Live Forever

Dunkirk: Golden Globes nominations

12. prosince 2017 v 14:22 | © harrystylesonline

Nedávno byly uveřejněny nominace na letošní Zlaté Glóby. A mám skvělou zprávu, 'Dunkirk' má tři nominace! Nominován je sám film, režisér filmu a taky hudba. Ceny se budou předávat 8. ledna 2018 a my se můžeme jenom modlit, aby se Harry dostavil. Doufám, že Harry bude objíždět předávání cen, protože OBLEKY!!! :D

NEJLEPŠÍ FILM - DRAMA
Call Me by Your Name
Dunkirk
The Post
The Shape of Water
Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

NEJLEPŠÍ REŽISÉR - FILM
Guillermo del Toro, The Shape of Water
Martin McDonagh, Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
Christopher Nolan, Dunkirk
Ridley Scott, All The Money in the World
Steven Spielberg, The Post

NEJLEPŠÍ HUDBA - FILM
Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
The Shape of Water
Phantom Thread
The Post
Dunkirk

E-Talk Canada interview

10. prosince 2017 v 18:37 | © harrystylesonline

Jelikož mi zbývá přidat asi tisíc různých fotek z Tokia, tak jsem se rozhodla, že raději přidám rozhovor pro E-Talk Canada, který se před chvilkou objevil. Má dvacet minut, takže je mi jasné, že nikdo jiný než já se na něho nepodívá, ale i tak. Harry v rozhovoru mluví o svém turné, albu, o Kanadě, o 'Dunkirku'. Taky se třeba dozvíte, jaké má rád filmy. Mluví i o módě (ten oblek :D:D:D:D).

 
 

Reklama