gallery updates

17. & 18.02 | In London

Pondělí v 17:20 | © harrystylesonline

Harry zůstává v Londýně a teď se každý den objeví jedna dvě fotky. První dvě fotky jsou z 17. února z restaurace Petersham Nurseries, třetí fotka je z 18. února, kdy si Harry zašel zaboxovat. Strašně by mě zajímalo, co se v Londýně za počasí, protože na prvních dvou fotkách se prochází v krátkým rukávu a na poslední fotce je zabalenej, jak kdyby přišel ze sjezdovky :D Ale sakra, ta poslední fotka je roztomilá.


Miscellanous Photos > Fan photos [21+1x new]
________________________________________________________________________________________

» 'Dunkirk' na BAFTA vyhrál cenu za nejlepší zvuk.

16.02 | Looking at the guitars in Regent Sounds Studio, London

Sobota v 10:37 | © harrystylesonline

Pořád nevěřím, že se konečně objevily fotky 24letého Harryho. Vůbec, že se objevily fotky Harryho. Fanoušci ho našli včera 16. února spolu s jeho kytaristou Mitchem Rowlandem v obchodě Regent Sounds Studio, kde spolu vybíraly nové kytary. Harold na sobě měl merch Kendricka Lamara, na jehož koncertu byl údajně před pár dny. Harry se už taky prý několik dní spolu se svojí kapelou připravuje na druhou část turné, která mu začíná 11. března ve Švýcarsku.

Gallery update | Fan photos + 'Sign of the Times' piano version

9. února 2018 v 20:34 | © harrystylesonline

Ježiš, děcka. Já jsem fakt zoufalá, protože když se objevila tahle stará fotka (myslím, že je tak z půlky roku 2017, když byl na Mallorce), tak jsem se málem rozbrečela. Bože, už jsme Harryho tak dlouho neviděli, chybí mi :D Já jsem ráda, že je MIA, ale mohl by si odskočit třeba koupit nanuk nebo tak něco a u toho se nechat vyfotit:D

Miscellanous Photos > Fan photos [20+1x new]
________________________________________________________________________________________

Na Spotify byla uveřejněna klavírní verze 'Sign of the Times'. Upřímně, bylo to docela překvapení. Vlastně velké překvapení, protože o tom nikdo nevěděl. Tak si ji užijte, je to úžasné. Můžete si ji pustit zde.

Shodou okolností o písni mluvil Liam Payne, kterého se zeptali na nejoblíbenější singl od ostatních členů One Direction. "Hodně se mi líbí 'Sign of the Times', asi si vyberu tuhle. Když vyšla, tak jsem ji moc neposlouchal, protože jsem tehdy neviděl svět tak jako on. Byl jsem šťastný a ta písnička je trochu pomalá... pro radostné chvíle, navíc mám raději rap. Ale ta píseň je dobře napsaná. Je to něco, co bych potenciálně chtěl napsat. V poslední době jsem napsal písně toho ranku."
________________________________________________________________________________________

» Harry na Instagramu začal 8. února sledovat @thewrightfoodie.

» Harry na Instagramu začal 9. února sledovat @pillowpersonpp, @clareuchima, @adamprendergast_. (Gratuluju, Harry, že sis po skoro dvou letech vzpomněl followovat svou kapelu.)

Gallery update | Harry's birthday

3. února 2018 v 12:29 | © harrystylesonline

Úplně upřímně, když jsem zakládala tenhle blog, tak jsem si v životě nemyslela, že budu 1D stan. Nejdřív jsem si samozřejmě zamilovala všechny kluky... ale pak přišel fandom a úplně narovinu, nikdy jsem nezažila nic lepšího a většího. Ty lidi mají tak obrovská srdce a tolik toho pro kluky dělají, že se mi z toho chce brečet. Bože, kdo jiný vybírá peníze na charitu jako dárek na narozeniny? Dohromady se na všech projektech k Harryho narozeninám sešlo kolem milionu korun! Myslím, že se těch lidí budu už nadosmrti zastávat, protože jsou to ty nejúžasnější lidi na světě.

Harry se na své narozeniny taky rozhodl potěšit nás svou přítomností na Twitteru, na kterém lajknul právě dvě akce, které sbíraly peníze a aktualizoval svůj feed: "Thank you for the birthday love, for doing wonderful things and being wonderful. Love you. H".

Samozřejmě mu na Twitteru a Instagramu popřálo spoustu blízkých, známých i neznámých. Popřála mu maminka Anne (♥), Niall Horan, k němu se později přidal i Liam Payne a mnoho dalších. Na Instagramu pak přidaly nové fotky s Harrym jeho kamarádka Chloe Burcham, stylistka a kamarádka Lou Teasdale, dokonce i Harryho zubař (:D) a samozřejmě sestra Gemma (♥).

Miscellaneous Photos > Personal photos [8+4x new]

28.01 | In Los Angeles

30. ledna 2018 v 20:44 | © harrystylesonline

(Úplně upřímně, radši než fotky s Kamilou, to radši nechci žádný - díkybohu jsou jenom dvě.) Harry po svém vystoupení na koncertě pro Fleetwood Mac v New Yorku hned sedl na letadlo a odletěl zpátky do Los Angeles (pokud tyto fotky nejsou starší). Ráno se stihl ještě nechat jít ostříhat, a já brečím, doufám, že ty vlasy nevypadají ve skutečnosti tak hrozně, jak na těchto fotkách, a v poledne si zaskočil na oběd s Camille Rowe. Upřímně, chybí mi ten Harryho starý styl, tohohle jeho stylu (ponožky až po kolena) mám už plné zuby. Jako do posilky dobrý, ale jinak teda nevím. Moc ty moje kecy nevnímejte, mám blbou náladu :D

Candids > 2018 > 28.01 | In Los Angeles [2x]

26.01 | Fleetwood Mac MusiCares Event

29. ledna 2018 v 14:06 | © harrystylesonline

Vlasy. vlasy. vlasy. vlasy. vlasy. vlasy. vlasy. vlasy. vlasy. vlasy. vlasy. vlasy. vlasy. vlasy. vlasy. vlasy. vlasy. vlasy. vlasy. vlasy. vlasy. vlasy. vlasy. vlasy. vlasy. vlasy. vlasy. vlasy. vlasy. vlasy. vlasy. vlasy. vlasy. vlasy. vlasy. vlasy. vlasy. vlasy. vlasy. vlasy. vlasy. vlasy. vlasy. vlasy. vlasy. vlasy. vlasy. vlasy. vlasy. vlasy. vlasy. vlasy. vlasy. vlasy. vlasy. vlasy. vlasy. vlasy. vlasy. vlasy. vlasy. vlasy. vlasy. vlasy. vlasy. vlasy. vlasy. vlasy. vlasy. vlasy. vlasy. vlasy. vlasy. A užijte si je, na nejnovějších fotkách už je zase ostříhanej.

Harry měl 26. ledna tu čest být na koncertě pořádaném na počest kapely Fleetwood Mac. Harry je od dětství jejich fanouškem, na turné zpívá jejich písničku 'The Chain' a se Stevie Nicks a Mickem Fleetwoodem se osobně zná a vždy pro něho mají jen ta nejmilejší slova. Harry je uvedl na pódium a na konci s nimi zazpíval 'The Chain'. Harry si na sobě měl černý Gucci oblek, no vypadal prostě skvěle, na ty fotky jsem hleděla asi tak sedm hodin dohromady. A ty vlasy, bože, to je dokonalost. Na akci byly například také Bill Clinton, Miley Cyrus nebo Lorde.22. & 25.01 | In Los Angeles, in New York

27. ledna 2018 v 11:16 | © harrystylesonline

Harry se taky pro jednou objevil na veřejnosti. První tu pro vás mám fotky z jeho odchodu z sushi restaurace 'Wild Lotus' v Los Angeles s Camille Rowe. Druhé fotky jsou z odchodu z další restraurace, tentokrát v New Yorku. Na večeři byl s přítelem Jamesem Cordenem, s kterým se Harry zná prakticky od začátku své kariéry. Harry na sobě měl po 87 letech úplé džíny a já umírám, protože na těch fotkách vypadá prostě skvěle.


17.01 | Leaving a gym in LA

19. ledna 2018 v 17:28 | © harrystylesonline

Harry se po měsíci rozhodl být viděn a paparazzi ho tak vyfotili na parkovišti u posilovny, kam si vyrazil zacvičit. Upřímně, díky bohu za ty dary, protože jsme neviděli kvalitní fotku Harryho asi měsíc. A podívejte se na tu sponku ve vlasech! Umírám :D Doufám, že si zase nechá trochu narůst vlasy. Objevila se taky jedna starší osobní fotka Harryho.

Candids > 2018 > 17.01 | Leaving a gym in LA [12x]

Miscellaneous Photos > Personal photos [7+1x new]

13.01 | In Los Angeles

16. ledna 2018 v 13:09 | © harrystylesonline

Poslední zkouška je za mnou! Oficiálně tedy končí hiatus, který tu byl déle jak měsíc. Konečně, uf. Když jsem překonala toto, tak překonám snad všechno :D Harry je pořád někde zalezlej (a klidně ať zůstane zalezlej, stačí mi, když dá vědět, že žije), nicméně jedna fanynka ho zastihla v Los Angeles a byl ve skvělé formě. Na sobě měl košili ze svého nejlepšího období aka promo 'Made in the AM' v roce 2015 a já jenom doufám, že košile čeká návrat.

Candids > 2018 > 13.01 | In Los Angeles [1x]
________________________________________________________________________________________

» 'Sign of the Times' je ve Spojeném království platinové.

» Harryho album je na 4. místě největších britských alb roku 2017.

» Lee Smith vyhrál na Critics' Choice Awards cenu za nejlepší úpravu za 'Dunkirk'.

» Harry je 29. nejhledanější celebrita na Pornhubu. Gratuluju, Harry!

02.01-10.01 | Updates

10. ledna 2018 v 17:48 | © harrystylesonline

Nechápu, jaktože se tu tento článěk objevuje, páč není neděle, hiatus pořád platí, ještě mi zbývá jedna zkouška a pak se budu válet v hromadě filmů, desítkách alb a hlavně lahvích vína na oslavu :D Nechtělo se mi ale dneska učit, celý den koukám na Sněmovnu a papám. Taky si všímám toho, že se tady z toho stává low-quality blog, ale já za ty shit kvality fotek s Harrym nemůžu :D Přísáhám bohu, za ten měsíc a půl na blogu se objevily dva sety kvalitních fotek.

Nicméně, novinky... Fotka je z 2. (? asi, už si to nepamatuju) ledna, kdy si Harry vyrazil se svým manažerem Jeffem (://////////, ten s půl ksichtem) na golf a ještě někým, koho neznám, předpokládám, že Harry taky ne. Taky se ten den pohyboval v Soho House v Los Angeles, kde ho taky někdo vyfotil, nicméně tu fotku jsem se rozhodla nezveřejňovat, protože je tam zakázáno fotit právě z toho důvodu, aby celebrity měly chvilku klidu.

7. ledna se konaly Zlaté Glóby, 'Dunkirk' tam měl pár nominací, včetně hlavní kategorie, nicméně si domů neodnesl nic. Harry se nezúčastnil, což jsem tak trochu čekala, upřímně si myslím, že už nebyl v Los Angeles, myslím, že je teď někde na dovolené, protože o sobě právě od toho 2. ledna nedal vědět a někam zmizel. Hlavní ceny si teda odnesly filmy 'Three Billboards Outside Ebbing, Missouri' a 'Lady Bird'. Já jsem ještě nic neviděla, prostě teď není čas, ale na 'Lady Bird' se hrozně těším!

Miscellaneous Photos > Personal photos [6+1x new]
________________________________________________________________________________________

Dneska byly oznámeny nominace v kategoriích na iHeart Music Awards 2018. Harry je nominován ve třech kategoriích a všechno to jsou kategorie, ve kterých hlasují fanoušci na sociálních sítích, takže má poměrně dost velkou šanci vyhrát. Docela mě pobavily nominace v poslední kategorii :D Hej, ale když si představím, že by všichni kluci mohli přijít, tak se mi dělá mdlo. Teď budu doufat a zas jenom budu zklamaná :D No, uvidíme 11. března. (Edit: No, právě jsem si uvědomila, že Harrymu zrovna ten den začíná turné, takže asi tak...)

NEJLEPŠÍ COVER
'All We Got' - Shawn Mendes
'Bad Liar' - HAIM
'Issues' - Niall Horan
'Lost' - Khalid
'Say You Won't Let Go' - Camila Cabello a Machine Gun Kelly
'The Chain' - Harry Styles
'Touch'- Ed Sheeran
'The Tribute Song' - Thirty Seconds To Mars

NEJLEPŠÍ VIDEOKLIP
'Bad Liar' - Selena Gomez
'Bodak Yellow' - Cardi B
'Despacito' - Luis Fonsi and Daddy Yankee
'I'm The One' - DJ Khaled
'Look What You Made Me Do' - Taylor Swift
'Malibu' - Miley Cyrus
'New Rules' - Dua Lipa
'Shape Of You' - Ed Sheeran
'Sign Of The Times' - Harry Styles
'Sorry Not Sorry' - Demi Lovato
'Swish Swish' - Katy Perry
'That's What I Like' - Bruno Mars
'There's Nothing Holding Me Back' - Shawn Mendes

NEJLEPŠÍ NOVÝ SÓLO UMĚLEC
Camila Cabello
Harry Styles
Liam Payne
Louis Tomlinson
Niall Horan
________________________________________________________________________________________

Byly uveřejněny také nominace na BAFTA. 'Dunkirk' byl nominavaný na osm cen. Jelikož se jedná o britské ceny, tak myslím, že má film celkem šanci aspoň něco ukořistit a předpokládala bych, že se Harry snad i zúčastní. Ceny se budou předávat 18. února.

NEJLEPŠÍ FILM
Call Me by Your Name
Darkest Hour
Dunkirk
The Shape of Water

Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

NEJLEPŠÍ REŽISÉR
Denis Villeneuve, Blade Runner 2049
Luca Guadagnino, Call Me by Your Name
Christopher Nolan, Dunkirk
Guillermo Del Toro, The Shape of Water
Martin McDonagh, Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

NEJLEPŠÍ HUDBA
Blade Runner 2049
Darkest Hour
Dunkirk
Phantom Thread
The Shape of Water

NEJLEPŠÍ KINEMATOGRAFIE
Blade Runner 2049
Darkest Hour
Dunkirk
The Shape of Water
Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

NEJLEPŠÍ ÚPRAVA
Baby Driver
Blade Runner 2049
Dunkirk
The Shape of Water
Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

NEJLEPŠÍ PRODUKČNÍ DESIGN
Beauty and the Beast
Blade Runner 2049
Darkest Hour
Dunkirk
The Shape of Water

NEJLEPŠÍ ZVUK
Baby Driver
Blade Runner 2049
Dunkirk
The Shape of Water
Star Wars: The Last Jedi

NEJLEPŠÍ SPECIÁLNÍ VIZUÁLNÍ EFEKTY
Blade Runner 2049
Dunkirk
The Shape of Water
Star Wars: The Last Jedi
War for the Planet of the Apes

________________________________________________________________________________________

» Harry bude na remasterovaném albu skupiny Fleetwood Mac, které vyjde 19. ledna. Podílel se na nové verzi legendární písně 'The Chain'.

» Harry vystoupí 26. ledna na koncertu na oslavu skupiny Fleetwood Mac.

» Album 'Harry Styles' bylo nejprodávanější album v USA v roce 2017, které spadá pod Columbia Records.

» Christopher Nolan získal ocenění "Nejlepší režisér" na AACTA International Award za film 'Dunkirk'.

24.12-04.01 | Updates

4. ledna 2018 v 19:13 | © harrystylesonline

Já nemám vůbec čas a už mi z toho učení začíná hrabat. Na blog nemám vůbec ani pomyšlení a i když novinky pořád sleduju, tak nemám čas je přidávat a to jich je opravdu málo. Taky to jde poznat na tom, že nedělný článek píšu ve čtvrtek, nebo co je vlastně za den.

Nicméně, co se teda událo? Harry kolem 29. prosince odletěl do Los Angeles, kde strávil Nový rok spolu se svými přáteli, 1. ledna pak byl viděn v restauraci v Coachella Valley. No, a to je vlastně všechno. Teď je kolem Harryho obrovské drama, vyrojilo se milióny článků o Camille Rowe (asi jeho přítelkyni či co), no nebudu říkat, že to vypadá jako promo před Golden Globes, ale vypadá to jako promo před Golden Globes, protože se jejich společná fotka neobjevila nevím jak dlouho (teda možná je na poslední fotce z restaurace, ale o tom se teda fakt nepíšou články). No, ale to jsou jenom moje hemzy, já ji prostě nemám ráda. Jinak Golden Globes se budou konat 7. ledna, tak doufejme, že se tam objeví i Harry.

Jinak já už mám za sebou dvě zkoušky a dvě mě čekají. Jestli se z toho teda nezblázním, tak se zase někdy ozvu. Fashion Battle a POTM nevím kdy budou.

________________________________________________________________________________________

» Harry aktualizoval svůj Twitter: "It's 2018, Happy New Year." (Je rok 2018, šťastný nový rok)

» One Direction aktualizovali svůj Facebook a Twitter, na Instagramu byli taktéž aktivní.

» Billboard zařadil obal Harryho alba mezi nejlepší letošního roku.

» Podle US Weekly je Harryho album nejlepší album roku.

» Podle Glamour je Harry 6. nejvíce sexy muž roku. (:D)

» Podle GQ je Harry 4. nejlépe oblékaný muž.

11-17.12 | Updates

17. prosince 2017 v 13:07 | © harrystylesonline


Přichází první update, který je plný videí. Moc k nim nemůžu říct, protože prostě nemám čas se na ně podívat a myslím, že se k tomu dostanu až po poslední zkoušce. Ani komentáře nebudou úplně dlouhé, protože to zabírá čas :D

Candids > 2017 > ??.11 | On the boat in Australia [2x]
________________________________________________________________________________________

Harry se objevil v show v Japonsku, která se jmenuje Mezamashi, objevily se tři nekvalitní a hodně krátká videa.

08-09.12 | In Tokyo, Japan

11. prosince 2017 v 15:03 | © harrystylesonline

Velmi pravděpodobně se nebudu moct připojit do čtvrtka k internetu, až na několik výjimek, kdy budu ve škole a tam nebudu přidávat články, takže jsem přednastavila pár článků na příštích pár dní. V tomto článku jsem dala dohromady všechny fotky, které se za několik posledních dní objevily a neměla jsem čas je přidat. První set je z backstage na Harryho koncertě v Tokiu a ASDFGHJKL MÁ NA SOBĚ SVĚTLE MODRÉ DŽÍNY TO SE SNAD NIKDY NESTALO!!! Harryho taky přistihli 9. prosince v Tokiu, jak nastupuje do auta. Několik fanoušků si ho taky odchytilo na ulici. První fotka je z 9. prosince a další dvě jsou (pravděpodobně) ze včerejška, když si šel Harry zaposilovat do fitka.

Tours & Concerts > Harry Styles: Live on Tour > 08.12 | Backstage In Tokyo, Japan [6x]
________________________________________________________________________________________

Candids > 2017 > 09.12 | In Tokyo, Japan [2x]

Miscellanous Photos > Fan photos [17+3x new]
________________________________________________________________________________________

» 13. prosince budou vysílat rozhovor s Harrym v show Smallzyho v autralském rádiu.

» Podle Pitchfork je 'Sign of the Times' 87. nejlepší píseň roku.

» V žebříčku Apple Music Top Albums of 2017 je Harryho album na 15. místě v Kanadě a 24. místě v USA.

08.12 | Ex Theater In Tokyo, Japan

9. prosince 2017 v 17:18 | © harrystylesonline

Harry měl včera 8. prosince druhý koncert v Tokiu, zároveň to taky byl poslední koncert první části turné. Harrymu druhá část začíná až 11. března, takže doufám, že se bude objevovat na předávání cen (kvůli 'Dunkirku'), jinak umřu. Harry se dokonce poukoušel mluvit japonsky, Harry si to užíval, on navíc miluje Tokio, je to jeho nejoblíbenější město vedle měst, ve kterých žije (Londýn, New York, Los Angeles). Mimo svůj obvyklý repertoár zazpíval i písničku 'Girl Crush' od Little Big Town. Do Tokia za ním přiletěla i jeho (asi) borka Camille Rowe (meh, nemůže taky někdy chodit s někým normálním?).

Tours & Concerts > Harry Styles: Live on Tour > 08.12 | Ex Theater In Tokyo, Japan [26x]

________________________________________________________________________________________

» Podle FUSE je Harryho album 13. nejlepší letošního roku.

» Harry bude v Christmas Carpool Karaoke Special u Jamese Cordena.

» Podle AFI je 'Dunkirk' jedním z deseti nejlepší filmů roku.

07.12 | Ex Theater In Tokyo, Japan + Critics' Choice Awards nominations

7. prosince 2017 v 19:11 | © harrystylesonline

(Ach bože, já už se tak těším až bude po zápočtech a zkouškách, už to nedávám :D) Harry měl dneska předposlední koncert první části Harryho turné, který měl v Tokiu v Japonsku pro komorní počet fanoušků (něco málo přes 1700). Vznikly úžasné momentky, které stojí za to si prohlédnout! Ještě před fotkama z koncertu jsem přidala dvě fotky z backstage na koncertu v Aucklandu se zpěvačkou Maddy Jane a jednu osobní fotku z Tokia. Také byly zveřejněny nominace na Critics' Choice Awards a 'Dunkirk' získal úžasných osm nominací! (Harry si v 'Dunkirku' zahrál postavu Alexe).

Tours & Concerts > Harry Styles: Live on Tour > 02.12 | Backstage In Auckland, New Zealand [2x]

Miscellanous Photos > Personal photos [1x]

Tours & Concerts > Harry Styles: Live on Tour > 07.12 | Ex Theater In Tokyo, Japan [25x]

________________________________________________________________________________________

» 'Dunkirk' je na stáhnutí. (Ulož.to)

» Album 'Harry Styles' je podle hlasování čtěnářů na Rolling Stone nejlepší album roku.

» Podle časopisu Complex je Harryho album 33. nejlepší album roku.

» Podle Buzzfeed je 'Sign of the Times' 35. nejlepší popovou písní letoška.

» Harry je na 8. místě žebříčku lidí, kteří letos nejvíce ovlivňovali módu podle časopisu Lyst.
________________________________________________________________________________________

'Dunkirk' je nominavaný na osm cen Critics' Choice Awards. Vítězové budou vyhlášení 11. ledna 2018.

NEJLEPŠÍ FILM
The Big Sick
Call Me by Your Name
Darkest Hour
Dunkirk
The Florida Project
Get Out
Lady Bird
The Post
The Shape of Water
Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

NEJLEPŠÍ HERECKÉ OBSAZENÍ
Dunkirk
Lady Bird
Mudbound
The Post
Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

'Kiwi' BTS + 'Dunkirk' download + Quick News | 02

5. prosince 2017 v 19:28 | © harrystylesonline

Samozřejmě jsem nevydržela a hned, jak jsem uviděla tuhle fotku, tak jsem ji musela přidat. Taky jsem si potřebovala trochu oddáchnout, po čtyřech hodinách nad právníma dějinama Německa se mi začínala motat hlava, tak teď jím, dívám se na zprávy a do toho píšu tohle... To je můj typ multi-taskingu. Společnost, která natáčela videoklip k Harrymu singlu 'Kiwi' uveřejnila jednu fotku z natáčení a režisér se rozpovídal o tom, jak to celé probíhalo. Přeložila jsem vám několik vět, které si můžete přečíst níže. A DOLE MÁTE ODKAZ NA STÁHNUTÍ 'DUNKIRKU'!

"Proces nápadů byl trochu jiný než obvykle, protože Harry už měl představu, jaké to chce. Chtěl ve videu mít děti a válku s jídlem, aby z toho byla cítit nálada šedesátých let. Harry chtěl natočit video, které se přímo netýkalo textu a ani významu písně. Nicméně, píseň měla vliv na vyznění videa a na naše režírování videoklipu. Harry byl do toho celého velmi zapojený na to, jak je vytížený."

Music > Harry Styles > 'Kiwi' Behind the scenes [3+1x new]
________________________________________________________________________________________

» 'Dunkirk' je na stáhnutí. (Zatím na torrentu)

» Singl 'Sign of the Times' byl oceněn zlatem v Kanadě.

» 'Sweet Creature' (který není singl) byl oceněn v Austrálii zlatem.

» Podle časopisu Time je album Harryho 6. nejlepší album letošního roku.

» Podle Consequence of Sound je 'Sign of the Times' 21. nejlepší písnička roku.

» Podle Spotify je Harry druhý nejlepší "nováček" (první je Camila Cabello).

» V USA je Harry na 3. místě zpěváků, o kterých se nejvíce tweetuje. Na světě je na 7. místě.

» Na The Tylt můžete hlasovat v anketě o nejlepšího "nováčka" roku mezi Harrym a Niallem Horanem.

» Pro 'Sign of the Times' můžete hlasovat v anketě o nejlepší píseň roku.

» V anketě The Biggest Star of 2017 (Největší hvězda roku 2017) můžete hlasovat mezi Harrym a Bruno Marsem.

04.12 | At Haneda airport in Tokyo, Japan

4. prosince 2017 v 18:32 | © harrystylesonline

Harry má před sebou ještě dva koncerty v Tokiu (a to 7. a 8. prosince) a pak bude konec první části jeho turné. Objevily se fotky z jeho přesunu z Aucklandu na Novém Zélandu do Tokia na letiště Haneda (mimochodem, kdo se mnou pojede do Tokia? strašně bych se tam chtěla podívat :D). Harry se tam samozřejmě zastavil u fanoušků (poslední dvě fanouškovské fotky jsou z Tokia, ty tři před tím jsou ještě z Aucklandu - mimochodem, vidíte tu první fotku? nemůžu z ní ♥). Harry vypadal jako Harry, no. Mimochodem, teď nevím, jak tu zítra a pozítří budu, snažím se učit, navíc jsem zase na bytě s pomalou wifinou. (Stejnak jestli se objeví nějaké fotky, tak mi to nedá a přidám je :D já se znám).


Miscellanous Photos > Fan photos [12+5x new]
________________________________________________________________________________________

» Harry je podle časopisu GQ čtvrtý nejlépe oblékaný muž.

» Na Tumblr je Harry nejhledanější sólo umělec letošního roku.

» 'Dunkirk' je podle časopisu Rolling Stone nejlepší letošní film.

» Lee Smith vyhrál za film 'Dunkirk' na LA Film Critics Awards cenu v kategorii Nejlepší úprava (Best Editing).

03.12 | Meeting fans in Auckland

3. prosince 2017 v 19:47 | © harrystylesonline

Jak se máte? Já bych se měla učit na zápočty, ale dělám všechno jenom to ne. Poslouchám alba, která jsem si chtěla poslechnout už měsíce (mimochodem, pusťte si Downers), dívám se na biatlon, teď si jdu pustit film... Takže jsem velmi produktivní. Momentální zabavení je blog :D Jen na úvod a pro vaše info, Harry rád boxuje. Na internetu se objevila fotka Harryho s bývalým australským šampionem v boxu Jeffem Fenechem, s kterým Harry strávil 90 minut a zaboxovali si spolu. Jeff o Harrym řekl: "Říkal, že jako dítě byl vyzáblý. Trénoval neuvěřitelně dobře a byl jsem překvapený, jak dobrou má ránu. Strávili jsme spolu hodinu a půl a užíval si to. Může do ringu a bojovat. Jsem si jistý, že by to Justinu Bieberovi natřel. Nemůžu uvěřit, jak silnou má ránu... je v hodně dobré kondici. Bylo mi ctí ho potkat a trénovat s ním." Jo, a bandana!!!

Také se objevily fotky Harryho s fanoušky z dneška z Aucklandu na Novém Zélandu. U skupinky se zastavil a popovídal si s nimi. Zapózoval na foktách. Já nemůžu z toho, jak teď všude nosí tepláky :D Ale je to super, hlavně pohodlně, že? Mimochodem, Harryho ještě čekají dva koncerty v Tokiu, které má 7. a 8. prosince (takže teď má pár dní klidu). Potom první část turné končí. Druhá část začíná myslím až v březnu. Předpokládám, že kromě času pro rodinu a přátele (mimochodem, dnes má narozeniny Harryho sestra Gemma ♥), tam má místo i na různá předávání cen, protože se předpokládá, že 'Dunkirk' (film Christophera Nolana, ve kterém si Harry zahrál) si vyslouží pár nominací.

Miscellanous Photos > Personal photos [1x]
________________________________________________________________________________________

Candids > 2017 > 03.12 | Meeting fans in Auckland [3x]

Miscellanous Photos > Fan photos [7+5x new]

02.12 | Spark Arena In Auckland, New Zealand

2. prosince 2017 v 12:15 | © harrystylesonline

Pozor, pozor, přichází nejdelší článek na světě, asi si po něm budu muset dát týdenní pauzu :D Mimochodem, já vždycky přidávám články podle data, ne podle důležitosti, takže k fotkám z koncertu musíte srolovat dolů na konec články. Nicméně, nejdřív se můžete podívat na fotku Harryho 30. listopadu, která je ještě z Melbourne v Austrálii. Ta fotka je neskutečně zlatá, ty jeho ďolíky ♥ Den na to se přemisťoval do Aucklandu na Novém Zélandu, kde měl dnes ráno koncert. Dokonce se vyfotil i s fanynkou. Na hlavě měl zase bandanu, kterou teď po letech zase začal nosit. Z 2. prosince (tedy z dneška) se taky objevila fanouškovská fotka, když ho někdo viděl na cestě do Sparks Arény, kde měl koncert.Na koncertě na sobě měl Harry all-black oblek, předpokladám, že znovu od Gucci (on je totiž Gucci Man™). Harry zase pobíhal po pódiu s LGBTQ+ vlajkou a zazpíval i písničky One Direction. Celá aréna spolu s Harrym taky zazpívala jedné fanynce k narozeninám (tvl, dokážete si to představit????). Objevil se zase celý koncert na YouTube, takže si můžete pustit záznam. Mimochodem, byl to zatím největší koncert na Harryho turné, měl vyprodanou 12 000 halu.

Candids > 2017 > 30.11 | In Melbourne, Australia [1x]
________________________________________________________________________________________


Miscellanous Photos > Fan photos [6+1x new]
________________________________________________________________________________________

Candids > 2017 > 02.12 | In Auckland, New Zealand [1x]


Tours & Concerts > Harry Styles: Live on Tour > 02.12 | Spark Arena In Auckland, New Zealand [25x]
________________________________________________________________________________________

» 'Sign of the Times' je 9. nejhledanější song letošního roku na Shazamu.

» 'Dunkirk' se vrací v Americe do několika IMAX kin.

» Můžete vyplnit hlasování pro Harryho na VO5 NME Awards 2018, návod máte zde.

30.11 | Forum Melbourne In Melbourne, Australia

30. listopadu 2017 v 18:14 | © harrystylesonline

Harry by mohl být v Austrálii pořád, protože se ráno objeví fotky, já je odpoledne přidám, to je úplně dobrý :D Ještě před tím, než se dostanu ke koncertu, tak se podívejte na fotky s fanoušky, které jsou ještě ze Sydney. Harry je na nich prostě zlatej, úžasně se tam směje. Tak, koncert... Dneska ráno měl Harry v Melbourne v Austrálii koncert, na který si jako vždy vzal (teda dost šílený) oblek, tento je od Gucci. Jako vždy zahrál všechny své písničky z alba, písničku Ariany Grande 'Just a Little Bit of Your Heart' (kterou složil), dvě pecky od One Direction - 'Stockholm Syndrome' (kterou taktéž složil sám) a 'What Makes You Beautiful' - a písničku od Fleetwood Mac 'The Chain'. Můžete si pustit i útržky písniček (většina má 15 sekund, minule se ale objevil celý koncert na YouTube, tak možná budu článek aktualizovat), 'Sign of the Times' si dokonce můžete pustit celou. Do článku jsem taky vložila video z koncertu, kde Harry nechal zpívat 'Kiwi' své fanoušky, on si sedl a užíval si to s úsměvem na rtech (to musí být úžasný pocit pro zpěváka). 'Kiwi' prý dokonce na koncertu zaznělo třikrát.

Mimochodem, pustila jsem si kapelu The Preatures, kteří jsou Harryho předskokani v australské části turné. Zatím jsem tedy slyšela jenom jedno album. Musím říct, že to není špatné, ale asi je poslouchat nebudu :D Nicméně, kdybyste si chtěli rozšířit hudební obzory, tak doporučuju skladby 'Girlhood', 'Magick' a 'Your Fan'. Řekla bych, že hrají, dle mého neodborného ucha, indie pop až soft rock trochu šmrclej country (což je právě to, co mi na tom nevyhovuje).

Tours & Concerts > Harry Styles: Live on Tour > 27.11 | Meet & Greet In Sydney, Australia [4x]

Miscellanous Photos > Fan photos [5+1x new]
________________________________________________________________________________________


Tours & Concerts > Harry Styles: Live on Tour > 30.11 | Forum Melbourne In Melbourne, Australia [36x]

Candids > 2017 > 30.11 | Leaving A Venue In Melbourne, Australia [4x]

29.11 | Arriving at Tomo Campbell's Art Exhibition in Melbourne

29. listopadu 2017 v 17:53 | © harrystylesonline

Tak. A teď zjistíte, proč je Harry nejroztomilejší člověk na světě. Šel totiž na výstavu svého kamaráda Toma Campbella. No, to by takový terno nebylo. Ale jedna fanynka tam byla a napsala, jak všechno probíhalo: "Když Harry vešel, tak byl v klidu a normální. Prošla jsem kolem něho na schodech a podívala se na jeho potetované ruce. Je tak dobře stavěnej, až je to roztomilý. Vyšli jsme ven a viděli skrz okno, proti kterému seděl s Lou (pozn. red. jeho kamarádka a stylistka) a Tomou Campbellem. Vešel dovnitř k baru s čepicí v ruce a trvalo mi míň než 5 minut, než ji Tomovi narval na hlavu a stáhl až k puse a sakra, to byla ta nejroztomilejší věc, jakou jsme kdy viděla. Po té akci čepice si sedl k malým dětem v rohu, když k němu mluvili, tak si k nim klekl, bylo tak úžasné, až se mi chtělo brečet. Celou dobu byl ve svém živlu. Do Lou se strefoval papírem, když chtěl, aby mu věnovala pozornost. Tomo mu taky ukázal celou výstavu. Šli jsme zpět do galerie a fakt se jenom dívali na kousky a když jsem procházeli kolem něj, tak se tak hlasitě zasmál, že se to rozneslo celou místností. Podíval se mi několikrát do očí a byl tak vřelý a otevřený k lidem, jen poprosil o nefocení! Taky když jsem byla dole a on se díval ze schodů dolů, tak jsem to riskla a vyplázla na něj jazyk, usmál se na mě a zamával mi. On je vskutku ten nejmilejší. Všichni kolem něj jsou tak radostní, pořád se smějí. Nikdy jsem neměla tak dobrou náladu. On dělá lidi šťastné. Rozdává lidem energii. Je tolik věcí, co zapomínám. Třeba chodil pořád dokola a všechny objímal a rozdával pusy na tváře." Tak a pokud jste Harryho doteď neměli rádi, tak teď už jo :D Jo, taky se ho kdosi zeptal, jestli si sám nalakoval nehty (má je nalakované na černo, on to tak někdy dělá) a prý se odpověděl, že jo.


Miscellaneous Photos > Fan photos [3+2x new]
________________________________________________________________________________________

» Na záznam Victoria's Secret Fashion Show v Šanghaji, kde Harry zpíval, se můžete podívat zde. (Snad, s tou wifinou fakt bojujeme). Zazpíval 'Only Angel' a 'Kiwi'.

» Podle časopisu Rolling Stone je píseň 'Sign of the Times' nejlepší písní letošního roku (ehm, ehm, Grammy...)

28.11 | ARIA Awards

28. listopadu 2017 v 17:03 | © harrystylesonline

No, sama se divím, že s tou wifinou, co máme na bytě se mi podařilo tenhle článek nějak napsat :D Píšu ho už asi dvě a půl hodiny, do toho píšu seminární práci (mimochodem na téma Záruky zákonnosti, kdyby to někoho zajímalo), takže si toho važte, komentujte a hlavně se dívejte na ty fotky do galerie, protože to já kontroluju! :D Dneska ráno se v Austrálii konali ARIA Awards. Po červeném koberci se Harry ve svém obleku od Alexandra McQueena neprošel (už chápete, co jsem myslela tím, že se oblíká zajímavěji než většina ženských? - a to je tohle ještě celkem normální), ale šel se pozdravit s fanoušky. No, prý tam způsobil celkem zmatek, lidi kolabovali a brečeli. Nebudu se jim smát, protože kdo ví, jak bych vypadala já :D Ale někdy mi to přijde fakt už přehnané, třeba když se desítky fanoušků nahrnou před dveře obchodu, kde je a on se nemůže dostat ven a ještě se u toho musí tvářit, že je hrozně šťastnej a mávat jim. No, ale to je na jinou diskuzi. Harry byl nominovaný v kategorii Best International Artist (Nejlepší mezinárodní umělec) a svou kategorii samozřejmě vyhrál. Když říkám samozřejmě, znamená to, že v ARIA Awards jde o hlasování fanoušků - takže kdo jiný by měl vyhrát? (Dál byli nominovaní: Adele, Bruno Mars, Ed Sheeran, Kendrick Lamar, Lorde, Metallica, Shawn Mendes, The Rolling Stones, The Weeknd - no, konkurence to celkem ale byla :D) Mimochodem, je to první sólová cena Harryho ♥ Uvnitř se taky potkal se zpěvačkou Lorde nebo přišel pozdravit kapelu The Preatures (info o nich ještě v quick news). Taky si můžete pustit Harryho proslov (já to na té wifině nerozjedu, takže nevím jaká je to kvalita už by tam měla být kvalitnější verze), kde poděkoval fanouškům a znovu zmínil referendum o manželství osob stejného pohlaví, které bylo před pár dny v Austrálii (mluvil o něm už na koncertě v Sydney). Harry taky vystupoval a to s písní 'Kiwi'. No... nějak jsem se rozepsala, to je asi z té seminárky :D

Public Events > 2017 > 28.11 | ARIA Awards - Arrivals [21x]

Public Events > 2017 > 28.11 | ARIA Awards - Inside [32x]


________________________________________________________________________________________

» Harry na Grammy nominaný není. Nebudu to nijak rozpatlávat, jenom mi přijde, že ho tak trochu využili při promu, kdy furt používali jeho ksichtík a jeho písničky. Ale je to demokratické hlasování, tak to tak musíme brát... No, můj názor na Grammy taky nezlepšila nominace 'Despacita' - to jako fakt nechápu. Mimochodem, kvůli ne-nominaci 'Sign of the Times' trendovala písnička na Twitteru jako #1 a předběhla tak třeba i právě #GRAMMYs. O tom, že nemá nominaci se už dokonce musel vyjadřovat i "šéf" Grammy :D

» Na Grammy je nicméně nominovaný soundtrack k filmu Dunkirk, ve kterém Harry hrál.

» K Harrymu se na jeho turné 'Harry Styles: Live on Tour' přidá australská kapela The Preatures jako předskokani.

» Harry řekl, že je mu vzorem jak v módě, tak v muzice, country zpěvačka Shania Twain (??????? :D:D:D:D)

Fan photos + Quick News | 01

27. listopadu 2017 v 18:39 | © harrystylesonline

Na Instagram přidala Kate Smith fotku s Harrym. A BANDANA JE ZPÁTKY! Harry ji pořád nosil tak kolem roku 2013 (teda myslím, tak podle paměti), jak měl dlouhé vlasy, tak se vytratila. Díkybohu za ty dary, ta fotka je naprosto dokonalá, ten jeho úsměv ♥ Pod fotkou ještě máte quick news, které jsem chtěla na blog přidat. Já se jdu učit, tak se tu pěkně mějte.

Miscellaneous Photos > Fan photos [2+1x new]
________________________________________________________________________________________

» Mick Fleetwood promluvil o Harrym: "Už je adoptovaný, je to hotovo, budeme podepisovat dokumenty. Mám ho moc rád. Je tak talentovaný, má něco v sobě. One Direction mi představili mé děti a šli jsme se společně na ně podívat, taky jsme je potkali a tak to začalo." Mick je Harryho hrdina a je součástí jeho oblíbené kapely Fleetwood Mac. Taky se zúčastnil Harryho koncertu v Sydney spolu se Stevie Nicks.

» Zítra bude Harry vystupovat na ARIA Awards, zároveň je nominovaný v kategorii Best International Artist (Nejlepší mezinárodní umělec).

» Zítra budou oznámeny nominace letošních Grammy. Podle Variety má velkou šanci 'Sign of the Times' být nominavané na Record of the Year (Nahrávka roku).

» Podle časopisu Rolling Stone je Harryho album 17. nejlepší album letošního roku.

» Na iHeartRadio můžete hlasovat pro 'Kiwi'.

» Kvůli vysokému zájmu byla v Americe přidána místa na Harryho turné.

26.11 | Enmore Theatre In Newtown, Sydney, Australia

26. listopadu 2017 v 13:05 | © harrystylesonline

No, tak mám dojem, že jsem nejrychlejší na světě. Koncert, z něhož jsou tyto fotky, totiž skončil asi před půl hodinou :D Harry je teď na turné ke svému debutovému albu 'Harry Styles'. Za sebou už má několiko koncertů, asi dvacítku, v Americe, Evropě i Asii. Dnes měl koncert v Austrálii, v části Sydney - Newtown. Harry mimo své písničky zahrál i dvě bomby One Direction (Stockholm Syndrome kdysi dávno složil, What Makes You Beautiful), taky zahrál písničku Ariany Grande (kterou taky složil) Just a Little Bit of Your Heart a písničku The Chain od skupiny Fleetwood Mac. Harry taky na svých koncertech pokaždé mává LGBTQ vlajkama a na tomto koncertě pogratuloval Austrálii k tomu, že "se vzbudili" - odhlasovali si tam totiž před několati dny manželství pro homosexuální páry ♥ Na koncertě mimochodem byli i Stevie Nicks a Mick Fleetwood (kteří právě tvoří skupinu Fleetwood Mac), jež Harry obdivuje.


Tours & Concerts > Harry Styles: Live on Tour > 26.11 | Enmore Theatre In Newtown, Sydney, Australia [42x]

Miscellaneous Photos > Fan photos [2x]
 
 

Reklama