gallery updates

31.07 | At Google Camp in Sicilly

15. srpna 2018 v 21:11 | © harrystylesonline

Normálně, jsem zpět. Ani jsem nečekala, že se to stane, plánovala jsem to tu dokonce celé ukončit, ale pak mi to bylo líto. Tak uvidíme, jak to tu bude teď nějakou dobu vypadat. Harry se na přelomu měsíce zúčastnil Google Campu v Silícii, na této akci se každoročně setkávají nejvýznamější celebrity, politici, novináři, filantropové světa a disktují nad nejdůležitějšíma otázkama současnosti.


Miscellaneous Photos > Personal photos [29+1x new]

25.07 | Outside the restaurant in Modena, Italy

27. července 2018 v 14:40 | © harrystylesonline

Harry po konci turné evidentně nelení. Pár dní po posledním koncertu, už byl na place seriálu 'Happy Together', který produkuje spolu se svým kamarádem Benem Winstonem. Borec si tam vyrazil v pyžamu, a v pyžamu se taky ten den dostavil na letiště a odletěl domů. Tam nabral maminku Anne a odletěl do Itálie, kde podle všeho fotí nové fotky pro Gucci kampaň, protože v Modeně byl se svým manažerem, stylistou a několika módními návrháři, kteří pro Gucci pracují. V součastnosti to vypadá, že je ve Florencii.

Other Projects > Production > Happy Together > 16.07 | On the set [1x] [video]

Candids > 2018 > 16.07 | On the flight to London [1x]

Social Media update

26. července 2018 v 12:45 | © harrystylesonline

Harryho turné skončilo a s tím taky velmi pravděpodobně aktivita jak Harryho na Twitteru a Instagramu, kam po každém koncertě přidal jednu fotku, tak i HSHQ, tedy oficální headquaters Harryho týmu na Twitteru, který rovněž přidával fotky. Většinu fotek jste už měli možnost vidět, protože jsem je přidávala společně s fotkami z koncertů. Některé ale ne, protože na nich nebyl Harry, tak se pusťte do toho. Taky jsem přidala čtyři osobní fotky. První přidala Harryho bubenice Sarah na svůj Instagram, další dvě jsou fotky celého týmu na Harryho turné a poslední fotka je jen několik dní stará a je spolu s módním návrhářem pro Gucci, Alessandrem Michelem.

Miscellaneous Photos > Twitter [131+41x new]

Miscellaneous Photos > Instagram [439+41x new]

Miscellaneous Photos > HSHQ [35+79x new]

Miscellaneous Photos > Personal photos [25+4x new]

Celebration of 8th Year of 1D

25. července 2018 v 8:51 | © harrystylesonline

Před dvěma dny oslavili One Direciton osm let od vzniku. Na Twitteru všichni současní členové napsali krátkou zprávu, ve které poděkovali fanouškům za přízeň a Harry nebyl výjimkou, i když si se zprávou dal načas a ozval se až o den později.

Wow, Eight years has passed. Thank you for all the love, thank you for all the support. Thank you for everything.

I love you. H

Páni, uběhlo osm let. Děkuju za všechnu lásku, děkuju za všechnu podporu. Děkuju za vše. Mám vás rád. H

1DHQ: Potichu ani nezůstal oficiální Twitter One Direction, který každou hodinu postoval verše z písní kapely.

Spotify: Na Spotify byl uveřejněn playlist k 8. výročí spolu s několika utajenými zprávami. Mezi písněmi jsou i nepřehratelné nahrávky s názvy 'Most Passionate Fans In The World', 'Start Of The Show', 'The Songs Mean More', 'Giving Thanks', 'Loudest Fans On The Planet', 'Don't Forget Where You Belong', 'Being a Favourite Band' a 'Lucky'.

A na sociálních sítích taky vzpomínala celá crew od stylistky Lou Teasdale po manažera turné Paula Higginse, kteří se podělili o několik fotek, které jsme dosud neměli možnost vidět.

Miscellaneous Photos > Personal photos [19+6x new]

14.07 | The Forum, Los Angeles, California, US

19. července 2018 v 20:39 | © harrystylesonline

Zlatíčka moje, konečně jsem se dokopala k přidání tohoto článku a já fakt brečím. Strašně mi bude chybět přidávání fotek z koncertů, čekání na to, jaký oblek na sobě Harry bude mít, čekání na jeho vtípky během koncertu. Tak si ještě pořádně užijte fotky z posledního koncertu (jelikož jdu zase přes víkend do práce na dvanáctky, tak si je fakt můžete užívat do nenasytna). Harry si na poslední koncert, který se konal v Los Angeles, vzal Gucci oblek, který naprosto miluju ♥ Harry přišlo podpořil několik přátel i celebrit, na koncertě byl Shawn Mendes, Meghan Trainer, Kendall Jenner, Phoebe Tonkin, Camille Rowe a další. Harry si jako překvapení pro poslendí koncert připravil cover písně 'Girl Crush', kterou občas zpíval na první části turné ještě v roce 2017. 'Kiwi', tedy poslední píseň z tracklistu, zazpíval hned třikrát. A po koncertě zůstal v aréně až do tří do rána a pomáhal s úklidem. Mimchodem, plánuju shrnující článek, se všemi obleky, všemi charitami, které Harry podpořil, veškerým merchem, takže se (asi tak za měsíc, jak se znám) těšte.

Tours & Concerts > Harry Styles: Live on Tour > 14.07 | The Forum, Los Angeles, California, US [24x]

Tours & Concerts > Harry Styles: Live on Tour > Official Photos > 14.07 | Backstage in Los Angeles, California, US [Off.] [3x]

12.07 | Going for a car ride in Los Angeles

18. července 2018 v 11:19 | © harrystylesonline

Ještě než se tu objeví článek o posledního koncertu na Harryho turné, tak se můžete pokochat těmito fotkami, kdy Harry vyjel vyvětrat jeho vintage Ferrari. Otázkou je, jestli je opravdu jeho, nebo jestli se snaží jenom zvýšit cenu, protože je to poprvé, co ho vidíme. Fotky jsou z 12. července z Los Angeles.

13.07 | The Forum, Los Angeles, California, US

14. července 2018 v 22:49 | © harrystylesonline

Chápete, že jsem to dotáhla, až do konce turné? Jako já ne. Nicméně ještě nejsme u posledního koncertu, takže se rozněžním, až přidám fotky z něho. Harry dorazil do Los Angeles a ještě před koncertem se potkal s přítelem Benem Winstonem, s kterým se teď pouští do projektu telvizního seriálu (Harry ho produkuje). Řeknu jenom, kalhoty.

Candids > 2018 > 13.07 | Out in Los Angeles [1x] [video]
________________________________________________________________________________________

Koncert se konal v The Forum aréně v LA. Na sobě měl tmavomodrý Gucci oblek. Na show přišlo několik jeho známých, objevil se znovu Xander Ritz s přítelkyní, Harryho známá Georgia Flower, dokonce prý někdo zahlédl Kendall Jenner, nicméně se neobjevila žádná fotka, takže to není potvrzené. Na koncertě taky byla herečka Chloe Moretz.

Tours & Concerts > Harry Styles: Live on Tour > 13.07 | The Forum, Los Angeles, California, US [11x]

Tours & Concerts > Harry Styles: Live on Tour > Backstage > 13.07 | Backstage in Los Angeles, California, US [2x]

Tours & Concerts > Harry Styles: Live on Tour > Official Photos > 13.07 | Backstage in Los Angeles, California, US [Off.] [1x]
________________________________________________________________________________________

A pak jsem do galerie nahrála všechny nové fotky z turné, které se za poslední dny objevily.

Tours & Concerts > Harry Styles: Live on Tour > Backstage > 09.07 | Backstage in Sacramento, California, US [4x]
Tours & Concerts > Harry Styles: Live on Tour > Backstage > 11.07 | Backstage in San Jose, California, US [1+1x new]
Tours & Concerts > Harry Styles: Live on Tour > Official Photos > 11.07 | SAP Center, San Jose, California, US [Off.] [1x]

11.07 | SAP Center, San Jose, California, US

12. července 2018 v 14:19 | © harrystylesonline

Harold měl včera večer koncert v San Jose. Už mu zbývají jenom dva koncerty v LA. A víte čeho se bojím nejvíc? Že jak teď bude mít pauzu, tak si ostříhá vlasy a to bude moje malá osobní katastrofa. Nicméně, totálně jsem se zamilovala do obleku, je od Gucci, a docela mi připomíná obleky z první části turné v minulém roce. Na koncertě mluvil o tom, jak je pro něho emocionální, že už mu zbývají jen dva koncerty z turné a taky že smutní z toho, že Anglie prohrála semifinále na Mistrovství světa ve fotbale. Taky pomohl jedné fanynce s coming outem, oznámil pohlaví miminka jednoho z párů na koncertě, v postatě u něho tradiční koncert.

Tours & Concerts > Harry Styles: Live on Tour > 11.07 | SAP Center, San Jose, California, US [15x]

Tours & Concerts > Harry Styles: Live on Tour > Backstage > 11.07 | Backstage in San Jose, California, US [1x]
________________________________________________________________________________________

V galerii si můžete prohlédnout oficiální fotku z předchozího koncertu, respektive z jeho backstage.

Tours & Concerts > Harry Styles: Live on Tour > Official Photos > 09.07 | Golden 1 Center, Sacramento, California, US [1x]

06., 07. & 09.07 | Vancouver, Seattle, Sacramento concerts

10. července 2018 v 18:20 | © harrystylesonline

Děcka moje, omlouvám se za svou neaktivitu, já prostě nemám čas. Proto tenhle článek bude extra dlouhý a doufám, že odteď už budu mít dostatek času přidávat novinky postupně. Navíc Harrymu zbývají už jen tři koncerty z turné (brečím), takže novinek se bude objevovat podstatně méně. Tak se na to vrhnem. První fotky jsou z koncertu ve Vancouveru, Harry na sobě měl flitrovanou košili od Harrise Reeda. Na koncertě si na ni i stěžoval, protože prý vůbec nebyla pohodlná (za což asi budou moct ty flitry).

Tours & Concerts > Harry Styles: Live on Tour > 06.07 | Rogers Arena, Vancouver, Canada [14x]
________________________________________________________________________________________

7. července si pak Harry spolu se svým manažerem Jeffem Azoffem zašel v Idaho zahrát golf. Jsou to první paparazzi fotky po strašně dlouhé době, docela si je užívám. Ten večer pak měl koncert Seattlu. Na sobě měl Harry opět třpytivou košili, tentokrál ale černou a byla z dílny Gucci.


Tours & Concerts > Harry Styles: Live on Tour > 07.07 | KeyArena, Seattle, Washington, US [13x]
________________________________________________________________________________________

Poslední fotky z koncertu jsou pak fotky ze Sacramenta v Kalifornii. Na sobě měl Harry třpytivý jumpsuit od Charlese Jeffreyho, na který si taky stěžoval, protože se v něm těžko hýbalo.

Tours & Concerts > Harry Styles: Live on Tour > 09.07 | Golden 1 Center, Sacramento, California, US [14x]
________________________________________________________________________________________

Do galerie jsem taky nahrála oficiální fotky z koncertů z tohoto článku a z Denveru (víc fotek z tohoto koncertu naleznete tady).

Tours & Concerts > Harry Styles: Live on Tour > Official Photos > 03.07 | Backstage in Denver, Colorado, US [Off.] [1x]
Tours & Concerts > Harry Styles: Live on Tour > Official Photos > 06.07 | Backstage in Vancouver, Canada [Off.] [2x]
Tours & Concerts > Harry Styles: Live on Tour > Official Photos > 07.07 | Backstage in Seattle, Washington, US [Off.] [1x]

01. & 03.07 | Saint Paul, Denver concerts

4. července 2018 v 12:32 | © harrystylesonline

Omlouvám se, že popis bude zase krátký, ale moc poslední dobou nemám náladu na blog a popisování článků je moje nejneoblíbenější činnost spojená s blogem :D Takže užívejte fotky z koncertů v Saint Paul a z Denveru, na obou koncertech na sobě měl Harry košili od Gucci. Mimochodem, z turné Harrymu už zbývá pouhých šest koncertů, ani tomu nemůžu uvěřit.

Tours & Concerts > Harry Styles: Live on Tour > 01.07 | Xcel Energy Center, Saint Paul, Minnesota, US [21x]

Tours & Concerts > Harry Styles: Live on Tour > Official Photos > 01.07 | Xcel Energy Center, Saint Paul, Minnesota, US [1x]
________________________________________________________________________________________

Tours & Concerts > Harry Styles: Live on Tour > 03.07 | Pepsi Center, Denver, Colorado, US [14x]

Tours & Concerts > Harry Styles: Live on Tour > Backstage > 03.07 | Backstage in Denver, Colorado, US [4x]

26., 27. & 29.06 | Detroit, Indianapolis, Chicago concerts

3. července 2018 v 11:38 | © harrystylesonline

Ze začátku se hrozně omlouvám za neobíhání, vynasnažím se vás všechny dnes nebo zítra oběhnout. Tento článek shrnuje tři koncerty z Harryho turné, které se nezadržitelně blíží ke konci. První fotky jsou z Detroitu, kde na sobě měl úžasný komplet od Gucci. Další fotky jsou z Indianapolis, kde na sobě má opět Gucci oblek a poslední fotky jsou z Chicaga, kde má na sobě do třetice všeho dobrého Gucci. Zbývají mi přidat ještě fotky ze St Paul, dnes má koncert Harry v Denveru, takže fotky přidám z obou koncertů zítra (snad).

Tours & Concerts > Harry Styles: Live on Tour > 26.06 | Little Caesars Arena, Detroit, Michigan, US [17x]
Tours & Concerts > Harry Styles: Live on Tour > Official Photos > 26.06 | Little Caesars Arena, Detroit, Michigan, US [Off.] [2x]

Tours & Concerts > Harry Styles: Live on Tour > 27.06 | Bankers Life Fieldhouse, Indianapolis, Indiana, US [23x]
Tours & Concerts > Harry Styles: Live on Tour > 27.06 | Bankers Life Fieldhouse, Indianapolis, Indiana, US [Off.] [1x]
Tours & Concerts > Harry Styles: Live on Tour > > Official Photos > 27.06 | Backstage in Indianapolis, Indiana, US [Off.] [1x]

Candids > 2017 > 29.06 | In Chicago [2x]
Tours & Concerts > Harry Styles: Live on Tour > 29.06 | United Center, Chicago, Illinois, US [30x]
Tours & Concerts > Harry Styles: Live on Tour > Official Photos > 29.06 | Backstage in Chicago, Illinois, US [Off.] [1x]

24.06 | Capital One Arena, Washington, Washington D.C.

2. července 2018 v 9:01 | © harrystylesonline

Tak já jsem se z festivalu vrátila celá a (skoro) ve zdraví. Byla jsem na Aerodromu a musím říct, že to byla docela katastrofa, ale lineup byl tak dobrý, že to celé dokázal povýšít na skvělý zážitek. Organizace stála za starou belu, zapomněla jsem si vzít s sebou opalovací krém (takže obličej mám spálený na uhel a momentálně chladím panthenolem), v noci navíc byla zima, v puse se mi udělali nějaké boláky, no prostě všechno špatně. Ale vidět Lanu Del Rey, Macklemora, Nine Inch Nails a Wize Khalifu je prostě zážitek sám o sobě, navíc na festivale byla jedna z mých nejoblíbenějších kapel Nothing But Thieves, z nich mám pořád vyřvaný hlas. Taky jsem objevila spoustu nových skupin a interpretů, doporučuju Glass Animals (správný indie se vším všudy), Oscar and The Wolf (belgický dream pop a elektropop) nebo Frank Carter & The Rattlesnakes (pořádnej punk). Docela se rozepisuju o festivalu, protože si už fakt o koncertu ve Washingtonu nic moc napamatuju. Jen vím, že Harry ten den nebyl moc ve své kůži, ale myslím, že byl jen unavený z koncertů v New Yorku a následných oslav. Na sobě měl černobílý oblek od Gucci.Do galerie jsem také nahrála fotky ze zákulisí a oficiální fotky z koncertů.

Tours & Concerts > Harry Styles: Live on Tour > 24.06 | Capital One Arena, Washington, Washington D.C. [15x]

Tours & Concerts > Harry Styles: Live on Tour > Backstage > 24.06 | Backstage in Washington, Washington D.C. [2x]
Tours & Concerts > Harry Styles: Live on Tour > 24.06 | Backstage in Washington, Washington D.C. [Off.] [1x]
Tours & Concerts > Harry Styles: Live on Tour > 24.06 | Capital One Arena, Washington, Washington D.C. [Off.] [1x]

Tours & Concerts > Harry Styles: Live on Tour > 18.03 | Ericsson Globe, Stockholm, Sweden [Off.] [2+1x new]
Tours & Concerts > Harry Styles: Live on Tour > 27.03 | Olympiahalle, Munich, Germany [Off.] [3+1x new]
Tours & Concerts > Harry Styles: Live on Tour > 29.05 | Espaço das Américas, São Paulo, Brazil [Off.] [1+1x new]
Tours & Concerts > Harry Styles: Live on Tour > 11.06 | Infinite Energy Center, Atlanta, Georgia, US [Off.] [1+2x new]
Tours & Concerts > Harry Styles: Live on Tour > 21.06 | Madison Square Garden, New York City, New York [Off.] [1x]

22.06 | Madison Square Garden, New York City, New York

26. června 2018 v 19:44 | © harrystylesonline

Máte se? Já se nemám. Nestíhám. Proto bez dalších keců fotky. Další koncert měl Harry opět v New Yorku, v Madison Square Garden. Na sobě měl modrý oblek od Calvina Kleina. Na koncertě bylo opět spoustu Harryho přátel, Waseem, Xander Ritz, Camille Rowe, na zákulisních fotkách můžete vidět modelku Grace Bol nebo Matta Bellassaie. Podle všeho Harryho maminka, která s ním strávila na turné několik dní, už na tomto koncertě nebyla a odjela domů do Anglie. Co je ale důležité, protože se tím lišil kocert od všech ostátních, Harry zazpíval cover jeho oblíbené písně 'Still the One' od Shaniy Twain. Z písně udělal duet, na kterém se podílela i předskonka na americké části turné Kacey Musgraves. Co se týče oficiálních fotek, tak si všimněte té z backstage, Harry přefotil fotku z roku 2012, kdy hrál spolu s One Direction v Madison Square Garden poprvé.

Tours & Concerts > Harry Styles: Live on Tour > 22.06 | Madison Square Garden, New York City, New York [18x]

Tours & Concerts > Harry Styles: Live on Tour > Official Photos > 22.06 | Backstage in New York City, New York [Off.] [1x]
Tours & Concerts > Harry Styles: Live on Tour > Official Photos > 22.06 | Madison Square Garden, New York City, New York [Off.] [1x]


Tours & Concerts > Harry Styles: Live on Tour > Backstage > 22.06 | Backstage in New York City, New York [4x]
________________________________________________________________________________________

Den po koncertě si pak Harry vyrazil ven s přáteli v New Yorku, byl s Waseemem i Xanderem, ostátní lidi neznám, ale jeden z nich je profesionální basketbalista, a myslím, že uhádnete, který z nich to je. První fotka je pak asi dva roky stará, je se Stevem Aokim, a je ze zákulisí X Factoru, kam přišel Harry podpořil Louiho Tomlinsona, který poprvé zazpíval píseň 'Just Hold On', kterou napsal pro svou maminku Jay, která několik týdnů před vystoupením zemřela na rakovinu.

Miscellaneous Photos > Personal photos [15+4x new]

21.06 | Madison Square Garden, New York City, New York

25. června 2018 v 9:30 | © harrystylesonline

Brutálně nestíhám. Teď jsem byla tři dny za sebou v práci na dvanáctky, na konci týdne zase jedu na festival a už teď mám skluz tři koncerty. Ach jo. Tak jdeme na to. Harry měl 21. června první koncert v Madison Square Garden v New Yorku, kde hrál před vyprodanou arénou, která čítá 21 tisíc míst. Na koncertě bylo neskutečné množství Harryho přátel (celá kapela 5 Seconds of Summer, Xander Ritz, Zach Braff, maminka Anne a dokonce i Anna Wintour). Harry na sobě měl oblek od Gucci s dvěma nápisi 'Memento Mori' (koncert byl na první výročí smrti Harryho otčíma Robina) a 'Jardin d'hiver'.

Tours & Concerts > Harry Styles: Live on Tour > 21.06 | Madison Square Garden, New York City, New York [17x]

Tours & Concerts > Harry Styles: Live on Tour > Official Photos > 21.06 | Backstage in New York City, New York [Off.] [2x]

Tours & Concerts > Harry Styles: Live on Tour > Backstage > 21.06 | Backstage in New York City, New York [3x]

18.06 | TD Garden, Boston, Massachusetts, US

19. června 2018 v 18:52 | © harrystylesonline

Koncert v Bostonu byl docela zajímavý :D Před koncertem nejdřív zkoušel spolu s Kacey Musgraves (jeho předskokankou na americké části turné) jeho oblíbenou píseň 'Still the One' od Shaniy Twain [video], na koncertě ji ale nezpíval, ale možná se dočkáme v New Yorku nebo Los Angeles (což je poslední koncert z turné). Harry na pódium pozval dvě fanynky, které ho na plakátu prosily, jestli by mu nemohly dělat backup tanečnice [video dole]. Fanoušci si taky připravili 'Black Lives Matter' projekt, na který Harry zareagoval (zakýval a několikrát zopakoval 'Yes, it does')a tím udělal velkou radost skupině fanoušků, která se už nějakou dobu snažila o to, aby nějakým způsobem na hnutí reagoval. Na koncertě byla taky Harryho maminka Anne [foto]. Na sobě měl oblečení od Harrise Reeda. Další koncerty má Harry v New Yorku, v Madison Square Garden, kterou hned dvakrát po sobě vyprodal. Navíc jsou v období, kdy je v New Yorku 'Pride Week', takže se očekává, že budou ještě barevnější než obvykle.

Only Angel | Woman | Ever Since New York | Two Ghosts | Carolina | Stockholm Syndrome | Just a Little Bit of Your Heart | Medicine | Meet Me in the Hallway | Sweet Creature | If I Could Fly | Anna | What Makes You Beautiful | Sign of the Times | From the Dining Table | The Chain | Kiwi

Tours & Concerts > Harry Styles: Live on Tour > 18.06 | TD Garden, Boston, Massachusetts, US [17x]

16.06 | Air Canada Centre, Toronto, Canada

18. června 2018 v 18:02 | © harrystylesonline

Harry měl zatím poslední koncert v Torontu. Na tom byl v obleku od Gucci, který vypadá prostě skvěle, určitě si v galerii prohlédněte záda saka. Už Harrymu zbývá jenom patnáct koncertů z turné. Docela se těším na to, že už bude konec, už mě moc nebaví vymýšlet, co psát ke článkům (nic moc taky už nepíšu :D) a taky netěším, protože Harry pak asi zas zmizí z povrchu zeměkoule. Takže si fotky užívejte, a já jsem to opět zítra s fotkami z Bostonu.


Tours & Concerts > Harry Styles: Live on Tour > 16.06 | Air Canada Centre, Toronto, Canada [18x]

Tours & Concerts > Harry Styles: Live on Tour > Official Photos > 16.06 | Air Canada Centre, Toronto, Canada [Off.] [1x]

15.06 | Wells Fargo Center, Philadelphia, Pennsylvania, US

17. června 2018 v 9:43 | © harrystylesonline

Harry měl po koncertu na stadionu v Hershey ještě koncert v blízké Filadelfii. Pozornost si vysloužilo především máváním LGBT vlajkou s nápisem 'Make America Gay Again', který paroduje slogan Donalda Trumpa. Potom taky to, když mu fanynka na pódium hodila papír s tím, aby jí našel přítelkyni. Na sobě měl černobílý oblek od Gucci.

Only Angel | Woman | Ever Since New York | Two Ghosts | Carolina | Stockholm Syndrome | Just a Little Bit of Your Heart | Medicine | Meet Me in the Hallway | Sweet Creature | If I Could Fly | Anna | What Makes You Beautiful | Sign of the Times | From the Dining Table | The Chain | Kiwi

Tours & Concerts > Harry Styles: Live on Tour > 15.06 | Wells Fargo Center, Philadelphia, Pennsylvania, US [20x]

Tours & Concerts > Harry Styles: Live on Tour > Official Photos > 15.06 | Wells Fargo Center, Philadelphia, Pennsylvania [1x]

Tours & Concerts > Harry Styles: Live on Tour > Backstage > 15.06 | Backstage in Philadelphia, Pennsylvania, US [10x]
________________________________________________________________________________________

Tours & Concerts > Harry Styles: Live on Tour > Official Photos > 14.06 | Backstage in Heshey, Pennsylvania [Off.] [2x]

14.06 | Hersheypark, Heshey, Pennsylvania, US

15. června 2018 v 15:57 | © harrystylesonline

Harry měl včera první koncert na stadionu za svou sólo kariéru. Hrál na vyprodaném stadionu Hersheypark před 30 000 fanoušky. Na stadion přiletěl v helikoptéře, a pak celou dobu před koncertem sportoval. Nenechal si taky ujít koncert pjeho předskokanky Kacey Musgrave, potom taky ještě vlezl k pódiu poslechnout si fanoušky, když zpívali píseň 'Olivia' od One Direction, která je součástí jeho playlistu před koncertem. Na koncertě pak měl na sobě Gucci oblek. Další koncert bude mít ve Filadelfii dnes večer, respektive zítra ráno.
Tours & Concerts > Harry Styles: Live on Tour > Backstage > 14.06 | Backstage in Hershey, Pennsylvania [17x]


Tours & Concerts > Harry Styles: Live on Tour > 14.06 | Hersheypark, Heshey, Pennsylvania, US [21x]
________________________________________________________________________________________

Tours & Concerts > Harry Styles: Live on Tour > Official Photos > 12.06 | Bridgestone Arena, Nashville, Tennessee, US [Off.] [1x]

12.06 | Bridgestone Arena, Nashville, Tennessee

13. června 2018 v 20:42 | © harrystylesonline

Harry se z Atlanty přesunul do Nashvillu a společnost mu začala dělat i jeho maminka Anne, s kterou zašel 12. června nakupovat do obchodu s vintage oblečením [foto]. Večer pak měl koncert v Bridgestone aréně, na sobě měl tmavě modrý Gucci oblek. Jsem ráda, že zase po pár koncertech na sobě měl něco, co nebylo černé. I na koncert si samozřejmě zašla jeho maminka. Za pár dní to bude rok, co Harrymu umřel nevlastní tatínek Robin, takže jsem ráda, že spolu zrovna v tuto dobu stráví trochu času.Tours & Concerts > Harry Styles: Live on Tour > 12.06 | Bridgestone Arena, Nashville, Tennessee [23x]

Tours & Concerts > Harry Styles: Live on Tour > Backstage > 12.06 | Backstage in Nashville, Tennessee [1x]

11.06 | Infinite Energy Center, Atlanta, Georgia, US

13. června 2018 v 11:11 | © harrystylesonline

Turné se pomalu chýlí ke konci, brečím. Už zbývá něco mále přes patnáct koncertů, takže si to užívejte, protože Harry pak zas na několik měsíců zmizí. Tyto fotky jsou z koncertu v Atlantě, kde měl Harry koncert před 13 000 fanoušky. Měl na sobě černý oblek z dílny Calvina Kleina. Přijde mi, že Harry teď má výbornou náladu a celé koncerty teď prosměje, za což jsem ráda.Tours & Concerts > Harry Styles: Live on Tour > 11.06 | Infinite Energy Center, Atlanta, Georgia [22x]

Tours & Concerts > Harry Styles: Live on Tour > Backstage > 11.06 | Backstage in Atlanta, Georgia [5x]

Tours & Concerts > Harry Styles: Live on Tour > Official Photos > 11.06 | Infinite Energy Center, Atlanta, Georgia [Off.] [1x]
Tours & Concerts > Harry Styles: Live on Tour > Official Photos > 11.06 | Backstage in Atlanta, Georgia [Off.] [1x]

09.06 | BB&T Center, Fort Lauderdale, Florida, U

12. června 2018 v 18:39 | © harrystylesonline

Další koncert měl Harry na Floridě. Na koncert taky přišel jeho malý fanoušek Cam, kterého si kdysi dávno vzal Harry na pódium ještě za dob One Direction, Harry si ho všiml a popřál mu k narozeninám. Na koncertě taky proběhl docela zajímavá konverzace mezi Harrym a fanouškem, doporučuju [video]. Na sobě měl Gucci oblek a hlavně oranžovou mašli, která má symbolizovat legislativní kontrolu zbraní, což je samozřejmě v USA momentálně velké téma.

Tours & Concerts > Harry Styles: Live on Tour > 09.06 | BB&T Center, Fort Lauderdale, Florida, US [18x]

Tours & Concerts > Harry Styles: Live on Tour > 09.06 | Backstage in Fort Lauderdale, Florida, US [4x]

Tours & Concerts > Harry Styles: Live on Tour > 09.06 | BB&T Center, Fort Lauderdale, Florida, US [Off.] [1x]
Tours & Concerts > Harry Styles: Live on Tour > 09.06 | Backstage in Fort Lauderdale, Florida, US [Off.] [1x]

07.06 | Toyota Center, Houston, Texas, US

11. června 2018 v 10:59 | © harrystylesonline

Momentálně ještě dodělám jeden projekt do školy, který musím dnes odevzdat, a pak už konečně prázdniny. Na to, že za sebou už mám všechny zkoušky, jsem neměla teď vůbec čas, a nebyla schopná přidat fotky z posledních dvou koncertů, z Houstonu a z Fort Lauderdale, protože jsem teď celé tři dny strávila v práci. Docela mě mrzí, když na ty fotky koukám, že už nemám tolik času jako na začátku turné, kde jsem dokonce sledovala koncerty a pak jsem vám mohla psát, i co se na koncertech dělo, teď vím velký hovno :D Takže můžete si prohlédnout fotky z koncertu v Houstonu, Texas. Harold si na sebe vzal Gucci oblek. Nevím, jestli to je na nějaké fotce vidět, ale kalhoty byly obzvláštněny vyšitým nápisem 'LOVED'.

Tours & Concerts > Harry Styles: Live on Tour > 07.06 | Toyota Center, Houston, Texas, US [26x]

Tours & Concerts > Harry Styles: Live on Tour > 07.06 | Toyota Center, Houston, Texas, US [Off.] [2x]
________________________________________________________________________________________

V galerii jsou už také oficiální fotky z koncertu v Dallasu.


Tours & Concerts > Harry Styles: Live on Tour > 05.06 | American Airlines Center, Dallas, Texas, US [Off.] [2x]

05.06 | American Airlines Center, Dallas, Texas, US

6. června 2018 v 18:54 | © harrystylesonline

Oficálně začala poslední část turné a to koncerty v Severní Americe. Prvním koncertem byl koncert v Dallasu, kam se na Harryho přišlo podívat asi 20 000 lidí. Harry má taky nového předskokana, zpěvačku Kacey Musgraves (mimochodem, Kacey je s Harrym na poslední fotce z backstage). Na sobě měl Harry oblek od Alexandra McQueena, do kterého jsem se totálně zamilovala. Harry v růžové, to je moje. Další fotky budou z koncertu v Houstonu.


Tours & Concerts > Harry Styles: Live on Tour > 05.06 | American Airlines Center, Dallas, Texas, US [16x]

Tours & Concerts > Harry Styles: Live on Tour > 05.06 | Backstage in Dallas, Texas, US [3x]
________________________________________________________________________________________

Harry na počest 'Pride Month', tedy měsíce, který oslavuje LGBTQ+ komunitu, zařadil mezi svůj merchandise speciální trika. Veškerý výtěžek z merche půjde do kampaně 'GLSEN', která se snaží o vytvoření bezpečného prostředí pro queer děti a dospívající na školách. Další důvod, proč ho milovat ještě víc.

Music > Harry Styles > Merchandise [25+2x new]

2018 GucciTailoring Campaign

5. června 2018 v 19:55 | © harrystylesonline

A teď už důležitý článek, kterému věnujte pozornost! Konečně totiž světlo světa spatřila kampaň Gucci, na které se značka spojila s Harrym. Už před nějakou dobou jsem vás informovala o focení a natáčení a po třech měsících čekání konečně můžu slintat nad oficiálními fotkami. Objevila se zároveň i první reklama. Harry také údajně fotil a natáčel v Itálii, takže nás možná čekají i další fotky. Já budu jenom doufat, protože tyto fotky jsou dokonalé. Navíc, kdy se na tu reklamu podíváte, tak je to celý Harry, k němu to prostě sedí.

Other Projects > Modeling > Gucci > 2018 GucciTailoring Campaign > Photoshoot [5x]

02.06 | Palacio de los Deportes, Mexico City, Mexico

4. června 2018 v 19:50 | © harrystylesonline

No, modlete se za mě, protože jestli udělám zítra tu zkoušku, tak to bude zázrak. Tak doufám, že to výjde, už jsem z toho učení vyčerpaná :D Mám pro vás ještě doplňující info k poslednímu článku. Psala jsem, že Harry jel do nemocnice, údajně měl horečku a bolelo ho v krku a byl mu diagnostikován zánět hltanu. V galerii si můžete prohlédnout pár fotek z koncertu, Harry mimochodem poprvé za druhou část turné zopakoval outfit, vyměnil si jen košili.

Candids > 2018 > 02.06 | In Mexico City, Mexico [5x]

Tours & Concerts > Harry Styles: Live on Tour > 02.06 | Palacio de los Deportes, Mexico City, Mexico [11x]

Tours & Concerts > Harry Styles: Live on Tour > 02.06 | Palacio de los Deportes, Mexico City, Mexico [Off.] [2x]
________________________________________________________________________________________

Tours & Concerts > Harry Styles: Live on Tour > 01.06 | Palacio de los Deportes, Mexico City, Mexico [Off.] [2x]
 
 

Reklama