fashion battle

Fashion Battle | 06

7. července 2018 v 22:07 | © harrystylesonline
Před půl hodinou jsem se vrátila po druhé dvanáctce za sebou a ještě jedna mě čeká zítra, ach bože, jak já nesnáším tři směny po sobě. Rychle proto ještě přidávám Fashion Battle, ať máte zítra ještě čas pořádně hlasovat. V minulé anketě vyhrál docela dost přesvědčivě tento outfit. Nezapoměňte taky hlasovat ve 'fotce měsíce' v článku níže.

Fashion battle | 05

4. května 2018 v 16:46 | © harrystylesonline
Ahoj, ahoj. Ozývám se z další anketou, tentokrát fashion battle. Samozřejmě a opět jsem vybrala outfity z Harryho turné, myslím, že ty budou anketám vévodit až do konce turné, které je v půlce července. Vybrala jsem dva outfity z dvou londýnských koncertů. Já tu mám jednoznačného favorita, protože je to zároveň můj nejoblíbenější oblek za celé turné, ale jsem zvědavá, jestli si ho vyberete i vy. Mimochodem, první outfit je Gucci, druhý Alexander McQueen (doufám, že se nepletu, protože to píšu z hlavy :D). Kliknutím na fotku se pak dostanete do galerie, kde si můžete prohlédnout obleky lépe a bez filtru. Minulý měsíc pak vyhrál modrý Gucci oblek, který je sice úžasný, ale osobně jsem fandila obleku od Harrise Reeda. Pro vaše info, notebook je stále v servisu, takže se omlouvám za nechtěný hiatus.

Fashion battle | 04

1. dubna 2018 v 17:04 | © harrystylesonline
Řeknu vám vybrat outfity pro toto kolo, které je samozřejmě věnováno jeho outfitům z turné, byla fuška. Vybrala jsem tedy dva moje nejoblíbenější outfity. První na sobě měl Harry na koncertu v Amsterdamu a na sobě měl Harrise Reeda. Druhý je zase z Kodaně a na sobě měl Harry modrý Gucci oblek. Jsem zvědavá, co vyberete, protože oba ty looky jsou dost šílené. POTM jsem už přidávala před několikati dny, hlasovat můžete tady.

Minulý měsíc jste se rozhodovali mezi dvěma 'street style' looky. Výherce můžete vidět zde či v menu.

Fashion battle | 03

1. března 2018 v 15:45 | © harrystylesonline
Do Fashion Battle jsem vybrala dva poměrně iconic outfity. Akorát si teď uvědomuju, že vůbec netuším, z kterého jsou období. No, podle vlasů bych tipla tak první půlku roku 2015. V minulé anketě vyhrál tento outfit. No, jsem zvědavá, co vyberete tento měsíc. Já mám k oboum vytvořený silný citový vztah, takže netuším, jestli bych si dokázala vůbec vybrat :D

Fashion battle | 02

2. února 2018 v 16:00 | © harrystylesonline
Po jednoměsíční pauze v anketách, protože minulý měsíc jsem je nestihla udělat, se vrací Fashion Battle. V minulé anketě vyhrál černo oblek s růžovou košilí, na fotku se můžete podívat zde a také v menu. Na letošní měsíc jsem vybrala méně formální oblečení. První je z candids z roku 2014, kde má na sobě Harry černobílou kombinaci, druhý je z loňského roku z přípravy před jeho vystoupením v pořadu The One Show, který taky miluju a to především díky zadní straně té bundy (foto zde). Takže jsem ráda, že já nemusím vybírat. Hlasujte rozvážně :D

Fashion battle | 01

1. prosince 2017 v 17:55 | © harrystylesonline
Řekla jsem si, že začneme docela z lehka. Do Fashion Battle jsem zvolila dva obleky, které na sobě měl Harry na Victoria's Secret Fashion Show v Šanghaji. Růžovém obleku zazpíval 'Only Angel' a v zeleno-modrém 'Kiwi'. Obrázky jsou upravené, takže když si je rozklinete, tak se vám objeví neupravené fotky. Tak hlasujte! Jsem zvědavá, já svého favorita mám.

 
 

Reklama