blog info

HIATUS [ UKNOWN PERIOD OF TIME ]

23. srpna 2018 v 18:22 | © harrystylesonline

Ahoj. Chce se mi plakat. Na blog jsem v poslední době neměla vůbec čas, ale od doby, co by se čas už našel, jsem zjistila, že se mi na blog nechce. Nechce se mi ukládat všechny fotky, nechtějí se mi psát články, nechce se mi obíhat affs. Nechce se mi tu už zůstávat. Nechci to tu ale ani ukončovat, protože je tohle rozhodně můj nejoblíbenější blog, jaký jsem kdy měla. Možná se vrátím, jak se znám, tak je to skoro jistota. Pokud se vrátím, tak určitě na tenhle blog, protože si už ani nedokážu představit, že bych blogovala o někom jiném než o Haroldovi.

Hiatus (30.04.18-13.05.18)

30. dubna 2018 v 16:19 | © harrystylesonline

Hrozně mě tenhle hiatus mrzí, protože jsem zrovna v období, kdy mě blog neuvěřitelně baví, i když na něj mám poměrně málo času. Zatím jsem to ale všechno zvládala. Nicméně, po měsících, kdy mi blbe notebook jsem konečně donucená k tomu poslat ho do servisu na opravu, a to kvůli tomu, že mi brzo vyprší záruka. Vůbec mě to netěší, protože v momentě, kdy se mi vrátí (doufám), tak už bude v plném proudu zkouškové, a netuším, jak to tu na blogu v tom období bude vypadat. Minule jsem musela mít blog polopozastavený, takže doufám, že k tomu zase nedojde.

Na blog se dostanu jenom z mobilu, takže nebudu obíhat, nebudou se zde ani objevovat žádné novinky (už se těším, až budu přidávat ty fotky z turné, které mi utečou - to mě zabije). Mám předchystaných několik článků, které v průběhu týdnů budu zveřejňovat, aby to tu nestálo úplně. To je ode mě asi vše, užívejte si, moc se neučte, a jděte se třeba najíst :D

Hiatus / Special situation (14.12.17 - 16.1.18)

14. prosince 2017 v 21:38 | © harrystylesonline
Výsledek obrázku pro harry styles gifs Výsledek obrázku pro harry styles gifs

(Jak já jsem nesnášela ty jeho dlouhý vlasy a jak já ty jeho dlouhý vlasy teď miluju :'(((()

Hrozně mě tohle mrzí, protože hned ze začátku tu bude v podstatě hiatus. Ale prostě ten shon ve škole nezvládám. Jsem první semestr na právnické fakultě a přišlo období zápočtů (což by tak hrozné nebylo) a zkoušek (to už je horší). Teď jsem si rozpočítala dny, které mi zbývají do zkoušek, kolik mám dní na zkoušku, a zděsila jsem se. Navíc jdu nečekaně na předtermín 19. prosince, takže mám čtyři dny na naučení se 400 stran teorie práva (i když už něco trochu umím). A Harry toho má prostě moc, už teď mám zpoždění, nemám taky vůbec čas psát články, atd. Navíc se nechci nijak zvlášť rozptylovat. Maximálně se ráno podívám na Twitter, co je nového v Harrylandu.

NICMÉNĚ... nechci, aby to tu stálo a nechci v lednu přidávat milion článků. Takže jsem se rozhodla, že to bude takový poupravený hiatus. Každou neděli se zde objeví nekonečně dlouhý článek, který shrne všechny novinky za týden. Jelikož bude hiatus trvat tři týdny a ty budou obsahovat čtyři neděle, tak se můžete těšit na čtyři návaly fotek, videí a novinek. Budu se snažit alespoň jednou za týden oběhnout affs, ale nic neslibuju. Doufám, že 9. ledna (poté, co úspěšně složím zkoušku ze státovědy :D:D:D) tu budu jako na koni.

PS: Víte někdo, co je to síťová neutralita (net neutrality)? Prosím, vysvětlete mi to :D Už to vím :D

Edit: HIATUS BYL PRODLOUŽEN DO 16. LEDNA!

OPENING | otevření

25. listopadu 2017 v 15:53 | © harrystylesonline

Ježiši kriste. Já jsem nikdy neměla blog o chlapovi... i když... Harry je taková napůl baba, takže to snad nebude tak jiné. Třeba vždycky jsem si říkala, že na blogu o chlapech nebudu moc komentovat jejich oblečení, protože je to oblek za oblekem, ale to třeba u Harriety padá, protože se oblíká zajímavěji než většina ženských.

Nikdy jsem taky neměla blog o někom, koho vyloženě zbožňuju od začátku. Vlastně... zbožňuju tak možná Emmu Stone a tím to končí (jako mám ráda hodně lidí, hodně lidí sleduju, ale že bych byla fakt nadšená třeba jenom z toho, že je vidím v televizi - pokud vidím Harryho a Emmu, tak kolem mě nechcete být :D). No, a když jsem začínala kdysi dávno blogovat o Emmě, tak jsem ji skoro neznala a "poznávala" jsem ji až v průběhu času.

Proč jsem odešla z TinselTown? Musím se přiznat, že tenhle blog bylo celkem náhlé rozhodnutí. Trochu šlo o to, že na ten blog nikdo moc nechodil, hlavně ale šlo o množství novinek. Na blogu jsem měla šest hereček a já jsem to prostě s tou vysokou školou nezvládala. Pak jsem se viděla fotku Harryho, usmála se (protože já se vždycky směju, když vidím fotku s ním - panebože, já zním jak patnáctka :D) a řekla si: proč ne? Harry má hodně novinek, ale nebudu tu muset být denně a přidávat přes víkend deset článků. Navíc taky hrál faktor toho, že ten systém několikati hereček mi prostě nevyhovoval, poslední dobou jsem čím dál tím víc chtěla blog o jednom jediném člověku.

No, tak něco k mému vztahu k Haroldovi... pokud to ještě tady někdo čte. Samozřejmě jsem v roce 2011 byla fanoušek One Direction, taky jsem byla cílovka :D Pamatuju si, jak jsem v pokojíčku skákala na 'What Makes You Beautiful', s kamarádkou jsme řešili, kdo je nejhezčí. Dokonce se mě tehdy tata zeptal, kdo se mi nejvíc líbí :D Už tehdy jsem byla Harry's girl :D Po prvním albu jsem je přestala poslouchat, můj hudební vkus se zlepšil (pardon 1D fanoušci), začala jsem poslouchat trochu rockovější muziku. Nicméně, singly jsem si vždycky pustila a nikdy jsem nebyla ten, co by je hanil. No, a pak se rozpadli (jako sorry, ale myslím si, že by byl malej zázrak, kdyby se znovu spojili) a Harry vydal album. Strašně dlouho mi trvalo, než jsem si vůbec pustila 'Sign of the Times.' Ten večer, když jsem si ji poprvé pustila, tak jsem tu písničku slyšela asi 60x. Ještě teď si živě pamatuju, když jsem slyšela album poprvé. Byla asi jedna ráno a když jsem si pustila 'Kiwi', tak jsem si z toho musela sednout a nevěřícně hleděla, že Harry dělá takovou muziku. Od té doby to se mnou šlo od deseti k pěti.

Když se tady na to dívám, tak se proklínám. Měla bych se učit na zápočty, pak na zkouškové. Já jsem si místo toho založila tenhle žrout času :D Ale snad se mi tu bude líbit (ani nebudu psát "snad tu vydržím dlouho", myslím, že mě už všichni z blogové komunity znáte:D) a snad se tu bude líbit i vám.

PS. Co se týče affs z TinselTown, tak se k vám asi nebudu zapisovat, sami napište jestli máte zájem být affs i tady. Určitě mám zájem o každého z vás, budu hrozně ráda, když se ozvete :)

 
 

Reklama