Březen 2018

30.03 | Palau Sant Jordi, Barcelona, Spain

31. března 2018 v 12:02 | © harrystylesonline |  gallery updates

Prosím o hlasování v Photo of the month na tento měsíc.

Víte kolikátý je toto článek tento měsíc? 29. To je skoro každý den jeden článek. Wow, Harry byl aktivní (a já taky) :D Ještě před včerejším koncertem v Barceloně si Harry opět zašel na výstavu do muzea. Vyfotil se taky s několikati fanoušky. Na sobě měl obyčejné bílé triko a žluté kalhoty, které upřímně nemám moc ráda.

Candids > 2018 > 30.03 | Out In Barcelona, Spain [3x]
________________________________________________________________________________________

A teď už ty důležitější fotky. Harry měl včera koncert v aréně v Barceloně s kapacitou 18 000 sedadel. Na sobě měl černobílý kostkovaný oblek z dílny Palomo Spain. Zamilovala jsme se do jeho vlasů, nejen že mu pořád rostou a rostou, ale taky je neměl zčesané z čela. Show byla skvělá, povídal si s fanynkou o sendviči, který si s sebou vzala, v půlce písničky jí pak taky řekl, ať má zavřenou pusu, když jí, nebo si na pódiu při tom jeho šíleném tancování roztrhl kalhoty. Opět zazpíval svůj tradiční tracklist, bohužel se ještě neobjevilo moc videí z koncertu, ale článek budu postupně aktualizovat. Další koncert má Harry dnes večer v Madridu.


Tours & Concerts > Harry Styles: Live on Tour > 30.03 | Palau Sant Jordi, Barcelona, Spain [20x]

Tours & Concerts > Harry Styles: Live on Tour > 30.03 | Backstage in Barcelona, Spain [1x]

29.03 | Out In Barcelona, Spain

30. března 2018 v 10:04 | © harrystylesonline |  gallery updates

Tak plán úplně nevyšel, chtěla jsem si na pár dní, kdy Harry nemá koncert odpočinout, ale včera si vyrazil Harry v Barceloně do muzea spolu se svou kapelou a částí svého týmu. Harry na turné často chodí do muzeí, většinou na nějaké umělecké výstavy, ale tentokrát si nezařídil soukromou prohlídku a tak ho poznalo několik fanoušků. Harry vypadal naprosto fantasticky. Vypadá v tom obyčejném bílém triku a s těma jeho vlasama úplně jak Harry z roku 2013. Večer pak byl opět viděn a tentokrát na sobě zase měl úplné černé džíny a Chelsea boty ♥ A nevíte, jak moc mi chyběly Harryho tetování, skoro pořád je teď má schované, a úplně mi udělalo dobře je zase vidět :D

Mimochodem, rozhodila jsem si galerii, když jsem se do ní snažila vložit bannery na reklamy, takže to zatím ignorujte, doufám, že v průběhu dneška nebo víkendu to zpravím.

Candids > 2018 > 29.03 | At A Museum In Barcelona [14x]

Candids > 2018 > 29.03 | Out In Barcelona, Spain [5x]


Photo of the month | 04

28. března 2018 v 16:02 | © harrystylesonline |  photo of the month
Vím, že tahle anketa je tu trochu brzo, ale jelikož má teď Harry pár dní volna a nebudu každý den muset přidávat fotky z koncertů, tak sem před víkendem hodím aspoň tuhle jednu anketu, ať je tam aspoň pár hlasů. Fashion Battle pak přidám asi po víkendu. Nemůžu uvěřit tomu, že jsem dotáhla až k čtvrtým anketám, wow. A navíc mě to tu pořád neskutečně baví, což je asi dobrá zpráva :D Už dlouho jsem si blog tak neužívala. Nicméně k anketám. Nejdříve tu mám fotku měsíce. Samozřejmě jsem vybírala fotky z turné, na kterém je momentálně Harry, a předpokládám, že fotky z turné budou v anketách i v dalším měsících, ale to se ještě uvidí. Vybrala jsem oficiální fotky od Hélène Marie Pambrun, které uveřejňuje Harryho tým na promo Twitter HSHQ. Fotky si můžete rozkliknout a dostat se tak do galerie.

Minulý měsíc jste se rozhodovali mezi fotkami z turné Take Me Home z roku 2013. Já kráva jsem si tu vítěznou fotku ale neuložila a zaboha ji nemůžu najít, takže v menu bude úplně jiná :D (až se dokopu k tomu ji vyměnit), nakonec jsem to jaksi taksi vyřešila. Ale na vítěze se v mini verzi můžete podívat zde.


27.03 | Olympiahalle, Munich, Germany

28. března 2018 v 12:27 | © harrystylesonline |  gallery updates

Další koncert! Tentokrát se konal v Mnichově v aréně o kapacitě necelých 15 000 sedadel. Harry na sobě měl fialovo-oranžový oblek z dílny Calvina Kleina, ty kalhoty jsou něco neuvěřitelnýho :D Oranžová a fialová k sobě prostě nejdou, ale on to nějak dokáže nosit tak, že to vypadá dobře. Harry svůj tracklist nemění, takže jsme slyšeli deset písní z alba, tři One Direction songy, cover 'The Chain', dvě nevydané písně a 'Just a Little Bit of Your Heart'. Harry na koncertě pogratuloval k narozeninám nějaké Češce Nikole, takže Nikolo, všechno nejlepší! :D (viz video níže). Fanoušci si opět připravili "duhový projekt" a tentokrát rozzářili arénu barvami duhy při 'Two Ghosts'. Upřímně, tohle mě pokaždé dostane, naplánovat něco tak velkého musí dát hrozně práce a navíc je to nádherné gesto. Další koncert má Harry až za tři dny v Barceloně, takže si ode mě snad na pár dní odpočinete a já si na pár dní opočinu od vás ♥ :D


Tours & Concerts > Harry Styles: Live on Tour > 27.03 | Olympiahalle, Munich, Germany [28x]

Tours & Concerts > Harry Styles: Live on Tour > 27.03 | Olympiahalle, Munich, Germany [Off.] [2x]


25.03 | Barclaycard Arena, Hamburg, Germany

26. března 2018 v 10:41 | © harrystylesonline |  gallery updates

Překvapení, překvapení! Další fotky z koncertu! To jste nečekali, co? Harry měl v pořadí už devátý koncert z celkových šedesáti zastávek. V německém Hamburku hrál před vyprodanou Barclaycard arénou, která má kapacitu 16 000 sedadel. Harry na sobě měl zlato-růžový oblek z dílny Gucci. Na koncertě zahrál opět svůj tradiční tracklist. Fanoušci si připravili projekt při 'Two Ghosts', kdy nad hlavy pozvedli malé LGBT vlajky. Sám Harry na pódiu poskakoval s LGBT vlajkou a bisexuální vlajkou hrdosti při 'What Makes You Beautiful'. Na koncertě byla také jeho rodina z Německa, a to jeho teta, strýc a sestřenice, s kterou se potom vyfotil v backstagi. Další koncert má Harry zítra večer v Mnichově, takže si ode mě aspoň jeden den odpočinete.


Tours & Concerts > Harry Styles: Live on Tour > 25.03 | Barclaycard Arena, Hamburg, Germany [18x]

Tours & Concerts > Harry Styles: Live on Tour > 25.03 | Backstage In Hamburg, Germany [1x]
Tours & Concerts > Harry Styles: Live on Tour > 25.03 | Backstage In Hamburg, Germany [Off.] [1x]
________________________________________________________________________________________

Do galerie jsem nahrála dvě oficiální fotky z včerejšího koncertu v Oberhausenu, které vyfotila Hélène Marie Pambrun.

Tours & Concerts > Harry Styles: Live on Tour > 24.03 | König Pilsener Arena, Oberhausen, Germany [Off.] [4x]
Tours & Concerts > Harry Styles: Live on Tour > 24.03 | Backstage In Oberhausen, Germany [Off.] [1x]

24.03 | König Pilsener Arena, Oberhausen, Germany

25. března 2018 v 11:44 | © harrystylesonline |  gallery updates

Harry měl včera osmý koncert na svém turné, tentokrát v Oberhausenu v Německu. Show měl v aréně König Pilsener, která má kapacitu 13 000 sedadel a bylo opět vyprodáno. Harry na sobě měl červený na zakázku dělaný oblek od Givenchy. Já jsem se zamilovala do té košile pod tím. Jelikož byla v aréně špatná wifi, tak nebyly žádné livestreamy, proto jsem koncert ještě skoro vůbec neviděla. Podle všeho to ale byla skvělá show a Harry byl celou dobu vysmátý. Povídal si s jedním starším párem, kterých se ptal, jestli si užívají show, oni mu ale nerozuměli. Dál mluvil o svém dětství, kdy řekl, že měl německého kamaráda, s kterým hrával volejbal. Mluvil také o části své rodiny, která pochází z Německa. Při 'Sweet Creature' a 'Sign of the Times' pak fanoušci proměnili celou arénu v jednu velkou duhu, vypadalo to naprosto úžasně ♥ Dneska večer pak má Harry koncert v Hamburku.


Tours & Concerts > Harry Styles: Live on Tour > 24.03 | König Pilsener Arena, Oberhausen, Germany [17x]

Gallery Update | Basel show + Social Media

24. března 2018 v 19:12 | © harrystylesonline |  gallery updates

Tyhle články vlastně o ničem nenávidím stejně jako vy, nebojte se... ale já jsem v tom perfekcionista a prostě to na tom blogu bude :D Objevilo se docela dost oficiálních fotek z prvního Harryho koncertu v Basileji ve Švýcarsku, kterým otevíral druhou část turné. Už dříve se objevily tři fotografie. Všechny jsou od forografky turné Hélène Marie Pambrun.

Tours & Concerts > Harry Styles: Live on Tour > 11.03 | St. Jakobshalle Arena, Basel, Switzerland [Off.] [3+12x new]
________________________________________________________________________________________

Také tu máte fotky z Harryho sociálních sítí, z Instagramu a Twitteru, na které postuje opět oficiální fotografie, které jste už na blogu většinou měli možnost vidět. Také jsem přidala fotografie z promo účtu HSHQ. Harry také opět podpořil March for Our Lives (na posledních fotkách), který se koná dnes po celém světě, který se snaží o zpřísnění podmínek držení zbraní v USA po tragické střelbě na floridské škole.

Miscellaneous Photos > HSHQ [5+8x new]

Miscellaneous Photos > Twitter [113+5x new]

Miscellaneous Photos > Instagram [420+5x new]

21.03 | Oslo Spektrum Arena, Oslo, Norway

22. března 2018 v 12:04 | © harrystylesonline |  gallery updates

Harry měl včera večer koncert v norském Oslu před necelými devíti tisíci fanoušky. Poslední dobou je nějakej nachcípanej nebo co, pořád si odkašlává, jde to i poznat na jeho hlase, ale pořád dává 110 % do každého koncertu. Na sobě měl oblek z dílny Alexandra McQueena, který je zase opět docela zvláštní, ale k té jeho show se takové obleky prostě hodí. Upřímně, už přestávám vědět, co do těchto článků psát, protože každý koncert je skoro stejný :D Vždycky čekám na 'Medicine' a 'If I Could Fly', ostatní písně sleduju jenom tak po očku. Nicméně teda se podívejte třeba na jeho rozhovor s fanoušky, tohle si fakt užívám, protože to začal dělat až na této části turné. A pro některé z vás bude určitě zajímavá informace, že část jeho koncertu sledoval z livestreamu Niall Horan. Další koncert bude mít Harry pozítří v německém Oberhausenu.


Tours & Concerts > Harry Styles: Live on Tour > 21.03 | Oslo Spektrum Arena, Oslo, Norway [21x]

Tours & Concerts > Harry Styles: Live on Tour > 21.03 | Oslo Spektrum Arena, Oslo, Norway [Off.] [5x]

Tours & Concerts > Harry Styles: Live on Tour > 21.03 |Backstage in Oslo, Norway [Off.] [1x]

________________________________________________________________________________________

Harry začal na svém Instagramu sledovat svůj promo účet HSHQ a účty značek Alexander McQueen a Calvin Klein.

19.03 | Royal Arena, Copenhagen, Denmark

20. března 2018 v 12:56 | © harrystylesonline |  gallery updates

Uf, už nemůžu. Když si představím, že Harryho turné trvá až do půlky července... No, to si ani nechci představovat. Včera večer měl Harry koncert v dánské Kodani před 16 000 fanoušky. Na sobě měl opět něco neuvěřitelného, byl to světle modrý třpytivý Gucci oblek, pod ním měl průhlednou bílou košili (takže byly vidět jeho tetování ♥) a k tomu všemu měl fiží. On si fakt na sebe může obléct cokoliv a bude vypadat skvěle. Tradičně zazpíval svých deset písní z alba, 3 písně od One Direction ('Stockholm Syndrome', 'If I Could Fly' a 'What Makes You Beautiful'), cover písně 'The Chain' od Fleetwood Mac, píseň 'Just a Little Bit of Your Heart', kterou napsal před několika lety pro Arianu Grande, a dvě jeho nové písně 'Anna' a 'Medicine' (ke které si s sebou na pódium vzal LGBTQ+ vlajku).

V celém článku pak máte všechny nové fotky, které se objevily. Povětšinou to jsou oficiální fotky z turné od fotografky Hélène Pambrun. Objevila se taky jedna fotka z backstage v Paříži a jedna fotka celého Harryho týmu, který pracuje na turné.


Tours & Concerts > Harry Styles: Live on Tour > 19.03 | Royal Arena, Copenhagen, Denmark [27x]

Tours & Concerts > Harry Styles: Live on Tour > 19.03 | Backstage In Copenhagen, Denmark [1x]
Tours & Concerts > Harry Styles: Live on Tour > 19.03 | Backstage In Copenhagen, Denmark [Off.] [1x]


18.03 | Ericsson Globe, Stockholm, Sweden

19. března 2018 v 8:56 | © harrystylesonline |  gallery updates

Po koncertě v Antverpách, kde byl Harry nějaký smutný, včera večer na koncertě ve Stockholmu ve Švédsku zase jenom zářil. Harry si tento koncert před 16 000 lidmi užíval, celou dobu poskakoval a bavil se s publikem. Měl asi dvouminutový rozhovor s těhotnou fanynkou, které pogratuloval nebo taky požádál celý stadion o chvilku ticha, protože mu praskla první struna. Na sobě měl na zakázku vyrobený světle růžový oblek od Calvina Kleina, pod ním měl černé tílko, a já si zatím jeho obleky na koncertech neuvěřitelně užívám. Harry opět zazpíval svůj tadiční tracklist, určitě doporučuju 'Medicine' a 'If I Could Fly' (z IICF jsem už emocionálně vyčerpaná), protože nepředpokládám, že se někomu chce dívat na celý koncert. Jenom ještě zmíním menší novinky... Už na minulém koncertě byl rozšířen průchod na Stage B, kde zpívá dvě písně 'Sweet Creature' a 'If I Could Fly', a to z toho důvodu, že v Amstedamu mu lidi strkali ruky do obličeje a dokonce z toho, jak ho chytali, spadl na schodech. Dále pak Harry pogratuloval fanynkám, které se zasnoubily na jeho koncertě v Paříži, také je vyfotila oficiální fotografka turné a poslala jim fotografie. Další koncert má Harry dnes večer v Kodani, takže zítra můžete opět čekat fotky.


Tours & Concerts > Harry Styles: Live on Tour > 18.03 | Ericsson Globe, Stockholm, Sweden [28x]