Únor 2018

The BRIT Awards 2018: British Artist Video of the Year

Včera v 11:06 | © harrystylesonline |  news

Včera večer se konali BRIT Awards a taky se konalo jedno velké překvapení. Harry se předávání cen nezúčastnil, to se celkem čekalo, protože na tyto akce od hiatusu One Direction chodí jen velmi zřídka. Nicméně byl nominovaný v jedné kategorii a to v kategorii 'Nejlepší britský videoklip' s videoklipem k písni 'Sign of the Times'. Mezi další nominované patřil Ed Sheeran ('Shape of You'), Liam Payne ('Strip That Down'), Little Mix ('Touch') a Zayn s Taylor Swift ('I Don't Wanna Live Forever').

Kategorie byla hlasováním fanoušky přes sociální sítě a několik týdnů byl na druhém místě za Little Mix. Harryho tým se ale asi hodinu před koncem hlasováním vzbudil a byl aktualizován Harryho Twitter s hashtagem #BRITVOTEHARRYSTYLES. Nikdo nicméně nečekal, že by Harry vyhrál, protože na oficiálních stránkách byly až na výjimku několikati minut pořád na prvním místě Little Mix.

Sakra, když vyhlásili jeho jméno, tak jsem čekala, kdy se opraví :D Nicméně, gratuluju Harrymu k jeho první BRIT Award ♥ Harry poté poděkoval na Twitteru: "Thank you to everyone who voted for me at the @BRITs tonight. I appreciate and love you all very much. H".


17. & 18.02 | In London

Pondělí v 17:20 | © harrystylesonline |  gallery updates

Harry zůstává v Londýně a teď se každý den objeví jedna dvě fotky. První dvě fotky jsou z 17. února z restaurace Petersham Nurseries, třetí fotka je z 18. února, kdy si Harry zašel zaboxovat. Strašně by mě zajímalo, co se v Londýně za počasí, protože na prvních dvou fotkách se prochází v krátkým rukávu a na poslední fotce je zabalenej, jak kdyby přišel ze sjezdovky :D Ale sakra, ta poslední fotka je roztomilá.


Miscellanous Photos > Fan photos [21+1x new]
________________________________________________________________________________________

» 'Dunkirk' na BAFTA vyhrál cenu za nejlepší zvuk.

16.02 | Looking at the guitars in Regent Sounds Studio, London

Sobota v 10:37 | © harrystylesonline |  gallery updates

Pořád nevěřím, že se konečně objevily fotky 24letého Harryho. Vůbec, že se objevily fotky Harryho. Fanoušci ho našli včera 16. února spolu s jeho kytaristou Mitchem Rowlandem v obchodě Regent Sounds Studio, kde spolu vybíraly nové kytary. Harold na sobě měl merch Kendricka Lamara, na jehož koncertu byl údajně před pár dny. Harry se už taky prý několik dní spolu se svojí kapelou připravuje na druhou část turné, která mu začíná 11. března ve Švýcarsku.


Quick News | 02

16. února 2018 v 15:13 | © harrystylesonline |  news

» Harry byl viděn 13. února na koncertě Kendricka Lamara v Londýně.

» Na Instastory ze 14. února Nicka Grimshawa jde slyšet (asi) Harryho hlas. (Já tam taky slyším někoho dalšího 👀 - schválně slyšíte tam JEHO hlas někdo taky???????)


» Harry se nezúčastní BAFTA (...překvapivě).

» Directioners rozjeli Project 'What a Feeling'. Přidat se můžete zde.

» ... Už si ani nepamatuju, jak Harry vypadá.

Quick News | 01

14. února 2018 v 14:44 | © harrystylesonline |  news

» Singl 'Sign of the Times' byl nominován na 2018 Music Producers Guild Awards v kategorii Britská nahrávka roku.


» Harry je momentálně v Londýně.

» Objevila se nová fotka s fanynkou (stalkerem) z 24. ledna z New Yorku (která se mi nechtěla nahrávat, protože je staršího data, takže najdete ji zde.)


» One Direction (respektive Louis, Harry, Niall, Liam) rozpustili svou firmu, která se jim starala o peníze z turné.

Gallery update | Fan photos + 'Sign of the Times' piano version

9. února 2018 v 20:34 | © harrystylesonline |  gallery updates

Ježiš, děcka. Já jsem fakt zoufalá, protože když se objevila tahle stará fotka (myslím, že je tak z půlky roku 2017, když byl na Mallorce), tak jsem se málem rozbrečela. Bože, už jsme Harryho tak dlouho neviděli, chybí mi :D Já jsem ráda, že je MIA, ale mohl by si odskočit třeba koupit nanuk nebo tak něco a u toho se nechat vyfotit:D

Miscellanous Photos > Fan photos [20+1x new]
________________________________________________________________________________________

Na Spotify byla uveřejněna klavírní verze 'Sign of the Times'. Upřímně, bylo to docela překvapení. Vlastně velké překvapení, protože o tom nikdo nevěděl. Tak si ji užijte, je to úžasné. Můžete si ji pustit zde.

Shodou okolností o písni mluvil Liam Payne, kterého se zeptali na nejoblíbenější singl od ostatních členů One Direction. "Hodně se mi líbí 'Sign of the Times', asi si vyberu tuhle. Když vyšla, tak jsem ji moc neposlouchal, protože jsem tehdy neviděl svět tak jako on. Byl jsem šťastný a ta písnička je trochu pomalá... pro radostné chvíle, navíc mám raději rap. Ale ta píseň je dobře napsaná. Je to něco, co bych potenciálně chtěl napsat. V poslední době jsem napsal písně toho ranku."
________________________________________________________________________________________

» Harry na Instagramu začal 8. února sledovat @thewrightfoodie.

» Harry na Instagramu začal 9. února sledovat @pillowpersonpp, @clareuchima, @adamprendergast_. (Gratuluju, Harry, že sis po skoro dvou letech vzpomněl followovat svou kapelu.)

LGBT Awards 2018 Nominations

8. února 2018 v 12:30 | © harrystylesonline |  news

Harry umřel. Jeho narozeninová oslava byla asi velká, protože už týden se neobjevilo ale vůbec nic, kromě informace, že prodává svůj dům v Los Angeles (tak kdybyste někdo měli zájem, tak se ozvěte :D stojí jenom 8 miliónů dolarů). Včera večer se ale aspoň něco objevilo a to nominace na British LGBT Awards, kde je Harry nominovaný. Upřímně, nevím, co si o tom myslet. Zaprvé ta kategorie je divná, ale to bude asi jenom moje přecitlivělá sluníčkářská duše :D Zadruhé, i při hlasování se vám ukáže, že Harry nikdy sebe neoznačil za nic, vždycky říkal, že nemá potřebu se nálepkovat, ale ta kategorie ho docela nálepkuje... no. Nicméně stal se nominantem, protože ho v hlasování lidé nominovali. Na druhou stranu, miluju, když Harry podporuje LGBTQ+ komunitu, tančí na pódiu s LGBTQ+ vlajkou nebo transgender vlajkou ♥ Tak si toho lidi aspoň všímají.

HETEROSEXUÁLNÍ SPOJENEC
David Beckham
John Bishop
James Corden
Victoria Derbyshire
Dawn French
Anna Friel
Ariana Grande
Nick Jonas
Annie Lennox
Harry Styles

* Edit (15:07): Název kategorie byl změněn na "Celebrity Ally".

Design 0.2

4. února 2018 v 12:08 | © harrystylesonline |  designs
Ty jo, nevěřím, že jsem to dotáhla až k druhému designu. Upřímně, neměla jsem v plánu měnit design ještě asi měsíc, ale nějak mě včera chytla nálada (zase mě dlouho asi nechytne, vzpomněla jsem si, jaká je to hrozná práce) a asi za šest hodin jsem dopatlala toto. Celou dobu mně u toho hrála písnička 'Secret Love Song' od Little Mix a jako fakt nekecám, když říkám, že mi to hrálo celých šest hodin furt dokola. Takže na konci jsem byla docela na odpal :D Co se teda týče toho mého výtvoru, záhlaví se mi docela líbí, stránka a menu už podstatně míň. Zase jsem si k tomu designu udělala verzi na galerii, která je hnusně přemodralá a už teď vím, že za týden to tam nebudu moct vystát, ale nebyla jsem schopná přijít na nic barevně lepšího... Ono já obecně s barvama zápasím, nemám na to oko. Ještě musím upravit affs ikonky, ale to nechám až na někdy jindy. No nic, jdu si pustit 'Secret Love Song'.

Malia | 03.02.18-dd.mm.rr | view | 78 %

Malia | 03.02.18-dd.mm.rr | view | 70 %

Gallery update | Harry's birthday

3. února 2018 v 12:29 | © harrystylesonline |  gallery updates

Úplně upřímně, když jsem zakládala tenhle blog, tak jsem si v životě nemyslela, že budu 1D stan. Nejdřív jsem si samozřejmě zamilovala všechny kluky... ale pak přišel fandom a úplně narovinu, nikdy jsem nezažila nic lepšího a většího. Ty lidi mají tak obrovská srdce a tolik toho pro kluky dělají, že se mi z toho chce brečet. Bože, kdo jiný vybírá peníze na charitu jako dárek na narozeniny? Dohromady se na všech projektech k Harryho narozeninám sešlo kolem milionu korun! Myslím, že se těch lidí budu už nadosmrti zastávat, protože jsou to ty nejúžasnější lidi na světě.

Harry se na své narozeniny taky rozhodl potěšit nás svou přítomností na Twitteru, na kterém lajknul právě dvě akce, které sbíraly peníze a aktualizoval svůj feed: "Thank you for the birthday love, for doing wonderful things and being wonderful. Love you. H".

Samozřejmě mu na Twitteru a Instagramu popřálo spoustu blízkých, známých i neznámých. Popřála mu maminka Anne (♥), Niall Horan, k němu se později přidal i Liam Payne a mnoho dalších. Na Instagramu pak přidaly nové fotky s Harrym jeho kamarádka Chloe Burcham, stylistka a kamarádka Lou Teasdale, dokonce i Harryho zubař (:D) a samozřejmě sestra Gemma (♥).

Miscellaneous Photos > Personal photos [8+4x new]

Fashion battle | 02

2. února 2018 v 16:00 | © harrystylesonline |  fashion battle
Po jednoměsíční pauze v anketách, protože minulý měsíc jsem je nestihla udělat, se vrací Fashion Battle. V minulé anketě vyhrál černo oblek s růžovou košilí, na fotku se můžete podívat zde a také v menu. Na letošní měsíc jsem vybrala méně formální oblečení. První je z candids z roku 2014, kde má na sobě Harry černobílou kombinaci, druhý je z loňského roku z přípravy před jeho vystoupením v pořadu The One Show, který taky miluju a to především díky zadní straně té bundy (foto zde). Takže jsem ráda, že já nemusím vybírat. Hlasujte rozvážně :D