Leden 2018

28.01 | In Los Angeles

30. ledna 2018 v 20:44 | © harrystylesonline |  gallery updates

(Úplně upřímně, radši než fotky s Kamilou, to radši nechci žádný - díkybohu jsou jenom dvě.) Harry po svém vystoupení na koncertě pro Fleetwood Mac v New Yorku hned sedl na letadlo a odletěl zpátky do Los Angeles (pokud tyto fotky nejsou starší). Ráno se stihl ještě nechat jít ostříhat, a já brečím, doufám, že ty vlasy nevypadají ve skutečnosti tak hrozně, jak na těchto fotkách, a v poledne si zaskočil na oběd s Camille Rowe. Upřímně, chybí mi ten Harryho starý styl, tohohle jeho stylu (ponožky až po kolena) mám už plné zuby. Jako do posilky dobrý, ale jinak teda nevím. Moc ty moje kecy nevnímejte, mám blbou náladu :D

Candids > 2018 > 28.01 | In Los Angeles [2x]

London Film Critics' Circle Awards & ACE Eddie Award Winners

30. ledna 2018 v 18:14 | © harrystylesonline |  news

Před víkend se v Londýně konaly London Film Critics' Circle Award, na kterých 'Dunkirk' proměnil jednu svou nominaci v cenu a to v kategorii 'Nejlepší britský/irský film'. 'Dunkirk' také vyhrál cenu na ACE Eddie Award, které se uaměřuje na střih filmu.

London Film Critics' Circle Awards: NEJLEPŠÍ BRITSKÝ/IRSKÝ FILM
Dunkirk
Lady Macbeth
God's Own Country
Paddington 2
Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

ACE Eddie Award: NEJLEPŠÍ STŘIH (DRAMA)
Blade Runner 2049, Joe Walker
Dunkirk, Lee Smith
Molly's Game, Alan Baumgarten, Josh Schaeffer & Elliot Graham
The Post, Michael Kahn & Sarah Broshar
The Shape of Water, Sidney Wolinsky

One Direction Vevo: One Way or Another (Live at the BRIT Awards 2013)

30. ledna 2018 v 12:26 | © harrystylesonline |  news

Před chvílí bylo aktualizováno oficiální Vevo One Direction, kde bylo nahráno jejich vystoupení z Brit Awards 2013 (tohle video je nahráváno a mazáno každý rok). Kluci tehdy zazpívali 'One Way or Another (Teenage Kicks)'. Ježišmarja, brečím. Jací byli roztomilí prďoši.


26.01 | Fleetwood Mac MusiCares Event

29. ledna 2018 v 14:06 | © harrystylesonline |  gallery updates

Vlasy. vlasy. vlasy. vlasy. vlasy. vlasy. vlasy. vlasy. vlasy. vlasy. vlasy. vlasy. vlasy. vlasy. vlasy. vlasy. vlasy. vlasy. vlasy. vlasy. vlasy. vlasy. vlasy. vlasy. vlasy. vlasy. vlasy. vlasy. vlasy. vlasy. vlasy. vlasy. vlasy. vlasy. vlasy. vlasy. vlasy. vlasy. vlasy. vlasy. vlasy. vlasy. vlasy. vlasy. vlasy. vlasy. vlasy. vlasy. vlasy. vlasy. vlasy. vlasy. vlasy. vlasy. vlasy. vlasy. vlasy. vlasy. vlasy. vlasy. vlasy. vlasy. vlasy. vlasy. vlasy. vlasy. vlasy. vlasy. vlasy. vlasy. vlasy. vlasy. vlasy. A užijte si je, na nejnovějších fotkách už je zase ostříhanej.

Harry měl 26. ledna tu čest být na koncertě pořádaném na počest kapely Fleetwood Mac. Harry je od dětství jejich fanouškem, na turné zpívá jejich písničku 'The Chain' a se Stevie Nicks a Mickem Fleetwoodem se osobně zná a vždy pro něho mají jen ta nejmilejší slova. Harry je uvedl na pódium a na konci s nimi zazpíval 'The Chain'. Harry si na sobě měl černý Gucci oblek, no vypadal prostě skvěle, na ty fotky jsem hleděla asi tak sedm hodin dohromady. A ty vlasy, bože, to je dokonalost. Na akci byly například také Bill Clinton, Miley Cyrus nebo Lorde.
22. & 25.01 | In Los Angeles, in New York

27. ledna 2018 v 11:16 | © harrystylesonline |  gallery updates

Harry se taky pro jednou objevil na veřejnosti. První tu pro vás mám fotky z jeho odchodu z sushi restaurace 'Wild Lotus' v Los Angeles s Camille Rowe. Druhé fotky jsou z odchodu z další restraurace, tentokrát v New Yorku. Na večeři byl s přítelem Jamesem Cordenem, s kterým se Harry zná prakticky od začátku své kariéry. Harry na sobě měl po 87 letech úplé džíny a já umírám, protože na těch fotkách vypadá prostě skvěle.The Oscars 2018 Nominations

26. ledna 2018 v 17:48 | © harrystylesonline |  news

Před několika málo dny byly oznámeny nominace na Oscary. 'Dunkirk' získal osm nominací (po 'The Shape of Water' druhý největší počet), včetně hlavní kategorie. Jsem neskutečně ráda jak za Harryho, tak i za zbytek štábu. Ceny se budou předávat 4. března 2018, tak si snad domů něco odnesou.

NEJLEPŠÍ FILM
'Call Me By Your Name'
'Darkest Hour'
'Dunkirk'
'Get Out'
'Lady Bird'
'Phantom Thread'
'The Post'
'The Shape of Water'
'Three Billboards Outside Ebbing, Missouri'

Harry Styles' bits in “The Brits are Coming 2018.”

26. ledna 2018 v 16:48 | © harrystylesonline |  news

Při vyhlašování nominací na BRIT Awards (na které Harry získal jednu nominaci) bylo prezentováno video, ve kterém byl i mimojiné objevil i Harouš. Video dole je sestaveno z jeho odpovědí, moc to dohromady nedává smysl, takže tady k tomu máte kontext: nejdříve mluví o svém albu, pak je dotázán, koho hudebně obdivuje, odpovídá, že Adele. Dále je dotázán na to, co doporučuje si s sebou vzít na předávání cen a nakonec padla otázka na to, koho by chtěl vidět vyhrát.


'Wild Thoughts' cover in the BBC Live Lounge

26. ledna 2018 v 9:32 | © harrystylesonline |  news

No, jdu se zabít. Vykládala jsem, jak tu teď budu pořád, když nemám školu, nakonec jsem tu nebyla zase celý týden a dokonce jsem si pohrávala s myšlenkou, že se na to tu vykašlu. Fuj, to byl depresivní týden :D Novinek se mi zas celkem dost nahromadilo, navíc teď má Harry narvaný kalendář, tak doufám, že to zase rychle doženu. Nejdřív pro vás mám takovou malou novinku-nenovinku. Před několika měsíci měl Harry BBC Lounge, kde zazpíval i písničku 'Wild Thoughts'. BBC teď záznam nahrálo na svůj YouTube kanál. Musím se přiznat, že tu písničku jsem nikdy moc nemusela, ale Harry si ji poměrně dost upravil a taky ji podle mě dost vylepšil.


17.01 | Leaving a gym in LA

19. ledna 2018 v 17:28 | © harrystylesonline |  gallery updates

Harry se po měsíci rozhodl být viděn a paparazzi ho tak vyfotili na parkovišti u posilovny, kam si vyrazil zacvičit. Upřímně, díky bohu za ty dary, protože jsme neviděli kvalitní fotku Harryho asi měsíc. A podívejte se na tu sponku ve vlasech! Umírám :D Doufám, že si zase nechá trochu narůst vlasy. Objevila se taky jedna starší osobní fotka Harryho.

Candids > 2018 > 17.01 | Leaving a gym in LA [12x]

Miscellaneous Photos > Personal photos [7+1x new]

'Love, Simon' soundtrack: Alfie's Song (Not So Typical Love Song)

18. ledna 2018 v 20:27 | © harrystylesonline |  news

Děcka, tohle je pro mě vrchol roku 2018 a to je teprve 18. ledna! Harry napsal spolu s Jackem Antonoffem a Ilsey Juber píseň 'Alfie's Song (Not So Typical Love Song)' ze soundtracku k filmu 'Love, Simon'! Pro mě je ten film jeden z nejočekávanějších tohoto roku, hrozně se na něho těším a když jsem se dozvěděla, že se Harry takto podílel, tak jsem se málem rozbrečela. Píseň nazpíval Bleachers (aka umělecké jméno Jacka Antonoffa), to je pro mě další obrovské plus. Určitě si ji poslechněte, já si ji momentálně pouštím už po šestnácté.

Synopsis k filmu: Šestnáctiletý Simon už nějakou dobu ví, že je gay, ale ještě není připravený sdělit to okolnímu světu. Jedinou výjimkou je tajemný Blue, se kterým si Šimon už několik měsíců vyměňuje e-maily a jejich vzájemné pouto sílí. Jenže pak citlivá korespondence padne do nesprávných rukou a Simon se stane obětí vydírání: buď udělá, co se po něm chce, i když se mu to příčí, nebo riskuje, že si tajné e-maily přečte celá škola. V sázce je však ještě mnohem víc - plachého Bluea by nechtěná publicita mohla vyděsit a Simon už by nikdy nezjistil, kdo Blue ve skutečnosti je… Trailer.


Fake young when we met
Everything seemed alright
Like children sing on the sidewalk
Cut straight through the moonlight