29.11 | Arriving at Tomo Campbell's Art Exhibition in Melbourne

29. listopadu 2017 v 17:53 | © harrystylesonline |  gallery updates

Tak. A teď zjistíte, proč je Harry nejroztomilejší člověk na světě. Šel totiž na výstavu svého kamaráda Toma Campbella. No, to by takový terno nebylo. Ale jedna fanynka tam byla a napsala, jak všechno probíhalo: "Když Harry vešel, tak byl v klidu a normální. Prošla jsem kolem něho na schodech a podívala se na jeho potetované ruce. Je tak dobře stavěnej, až je to roztomilý. Vyšli jsme ven a viděli skrz okno, proti kterému seděl s Lou (pozn. red. jeho kamarádka a stylistka) a Tomou Campbellem. Vešel dovnitř k baru s čepicí v ruce a trvalo mi míň než 5 minut, než ji Tomovi narval na hlavu a stáhl až k puse a sakra, to byla ta nejroztomilejší věc, jakou jsme kdy viděla. Po té akci čepice si sedl k malým dětem v rohu, když k němu mluvili, tak si k nim klekl, bylo tak úžasné, až se mi chtělo brečet. Celou dobu byl ve svém živlu. Do Lou se strefoval papírem, když chtěl, aby mu věnovala pozornost. Tomo mu taky ukázal celou výstavu. Šli jsme zpět do galerie a fakt se jenom dívali na kousky a když jsem procházeli kolem něj, tak se tak hlasitě zasmál, že se to rozneslo celou místností. Podíval se mi několikrát do očí a byl tak vřelý a otevřený k lidem, jen poprosil o nefocení! Taky když jsem byla dole a on se díval ze schodů dolů, tak jsem to riskla a vyplázla na něj jazyk, usmál se na mě a zamával mi. On je vskutku ten nejmilejší. Všichni kolem něj jsou tak radostní, pořád se smějí. Nikdy jsem neměla tak dobrou náladu. On dělá lidi šťastné. Rozdává lidem energii. Je tolik věcí, co zapomínám. Třeba chodil pořád dokola a všechny objímal a rozdával pusy na tváře." Tak a pokud jste Harryho doteď neměli rádi, tak teď už jo :D Jo, taky se ho kdosi zeptal, jestli si sám nalakoval nehty (má je nalakované na černo, on to tak někdy dělá) a prý se odpověděl, že jo.


Miscellaneous Photos > Fan photos [3+2x new]
________________________________________________________________________________________

» Na záznam Victoria's Secret Fashion Show v Šanghaji, kde Harry zpíval, se můžete podívat zde. (Snad, s tou wifinou fakt bojujeme). Zazpíval 'Only Angel' a 'Kiwi'.

» Podle časopisu Rolling Stone je píseň 'Sign of the Times' nejlepší písní letošního roku (ehm, ehm, Grammy...)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ©ZuZu ©ZuZu | Web | 29. listopadu 2017 v 19:41 | Reagovat

Tak to je roztomilejší článek víc než jsem čekala :D Je fakt, že ten jeho úsměv je hodně nakažlivý :D Určitě to muselo být super :]

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama