Listopad 2017

30.11 | Forum Melbourne In Melbourne, Australia

30. listopadu 2017 v 18:14 | © harrystylesonline |  gallery updates

Harry by mohl být v Austrálii pořád, protože se ráno objeví fotky, já je odpoledne přidám, to je úplně dobrý :D Ještě před tím, než se dostanu ke koncertu, tak se podívejte na fotky s fanoušky, které jsou ještě ze Sydney. Harry je na nich prostě zlatej, úžasně se tam směje. Tak, koncert... Dneska ráno měl Harry v Melbourne v Austrálii koncert, na který si jako vždy vzal (teda dost šílený) oblek, tento je od Gucci. Jako vždy zahrál všechny své písničky z alba, písničku Ariany Grande 'Just a Little Bit of Your Heart' (kterou složil), dvě pecky od One Direction - 'Stockholm Syndrome' (kterou taktéž složil sám) a 'What Makes You Beautiful' - a písničku od Fleetwood Mac 'The Chain'. Můžete si pustit i útržky písniček (většina má 15 sekund, minule se ale objevil celý koncert na YouTube, tak možná budu článek aktualizovat), 'Sign of the Times' si dokonce můžete pustit celou. Do článku jsem taky vložila video z koncertu, kde Harry nechal zpívat 'Kiwi' své fanoušky, on si sedl a užíval si to s úsměvem na rtech (to musí být úžasný pocit pro zpěváka). 'Kiwi' prý dokonce na koncertu zaznělo třikrát.

Mimochodem, pustila jsem si kapelu The Preatures, kteří jsou Harryho předskokani v australské části turné. Zatím jsem tedy slyšela jenom jedno album. Musím říct, že to není špatné, ale asi je poslouchat nebudu :D Nicméně, kdybyste si chtěli rozšířit hudební obzory, tak doporučuju skladby 'Girlhood', 'Magick' a 'Your Fan'. Řekla bych, že hrají, dle mého neodborného ucha, indie pop až soft rock trochu šmrclej country (což je právě to, co mi na tom nevyhovuje).

Tours & Concerts > Harry Styles: Live on Tour > 27.11 | Meet & Greet In Sydney, Australia [4x]

Miscellanous Photos > Fan photos [5+1x new]
________________________________________________________________________________________


Tours & Concerts > Harry Styles: Live on Tour > 30.11 | Forum Melbourne In Melbourne, Australia [36x]

Candids > 2017 > 30.11 | Leaving A Venue In Melbourne, Australia [4x]


29.11 | Arriving at Tomo Campbell's Art Exhibition in Melbourne

29. listopadu 2017 v 17:53 | © harrystylesonline |  gallery updates

Tak. A teď zjistíte, proč je Harry nejroztomilejší člověk na světě. Šel totiž na výstavu svého kamaráda Toma Campbella. No, to by takový terno nebylo. Ale jedna fanynka tam byla a napsala, jak všechno probíhalo: "Když Harry vešel, tak byl v klidu a normální. Prošla jsem kolem něho na schodech a podívala se na jeho potetované ruce. Je tak dobře stavěnej, až je to roztomilý. Vyšli jsme ven a viděli skrz okno, proti kterému seděl s Lou (pozn. red. jeho kamarádka a stylistka) a Tomou Campbellem. Vešel dovnitř k baru s čepicí v ruce a trvalo mi míň než 5 minut, než ji Tomovi narval na hlavu a stáhl až k puse a sakra, to byla ta nejroztomilejší věc, jakou jsme kdy viděla. Po té akci čepice si sedl k malým dětem v rohu, když k němu mluvili, tak si k nim klekl, bylo tak úžasné, až se mi chtělo brečet. Celou dobu byl ve svém živlu. Do Lou se strefoval papírem, když chtěl, aby mu věnovala pozornost. Tomo mu taky ukázal celou výstavu. Šli jsme zpět do galerie a fakt se jenom dívali na kousky a když jsem procházeli kolem něj, tak se tak hlasitě zasmál, že se to rozneslo celou místností. Podíval se mi několikrát do očí a byl tak vřelý a otevřený k lidem, jen poprosil o nefocení! Taky když jsem byla dole a on se díval ze schodů dolů, tak jsem to riskla a vyplázla na něj jazyk, usmál se na mě a zamával mi. On je vskutku ten nejmilejší. Všichni kolem něj jsou tak radostní, pořád se smějí. Nikdy jsem neměla tak dobrou náladu. On dělá lidi šťastné. Rozdává lidem energii. Je tolik věcí, co zapomínám. Třeba chodil pořád dokola a všechny objímal a rozdával pusy na tváře." Tak a pokud jste Harryho doteď neměli rádi, tak teď už jo :D Jo, taky se ho kdosi zeptal, jestli si sám nalakoval nehty (má je nalakované na černo, on to tak někdy dělá) a prý se odpověděl, že jo.


Miscellaneous Photos > Fan photos [3+2x new]
________________________________________________________________________________________

» Na záznam Victoria's Secret Fashion Show v Šanghaji, kde Harry zpíval, se můžete podívat zde. (Snad, s tou wifinou fakt bojujeme). Zazpíval 'Only Angel' a 'Kiwi'.

» Podle časopisu Rolling Stone je píseň 'Sign of the Times' nejlepší písní letošního roku (ehm, ehm, Grammy...)

28.11 | ARIA Awards

28. listopadu 2017 v 17:03 | © harrystylesonline |  gallery updates

No, sama se divím, že s tou wifinou, co máme na bytě se mi podařilo tenhle článek nějak napsat :D Píšu ho už asi dvě a půl hodiny, do toho píšu seminární práci (mimochodem na téma Záruky zákonnosti, kdyby to někoho zajímalo), takže si toho važte, komentujte a hlavně se dívejte na ty fotky do galerie, protože to já kontroluju! :D Dneska ráno se v Austrálii konali ARIA Awards. Po červeném koberci se Harry ve svém obleku od Alexandra McQueena neprošel (už chápete, co jsem myslela tím, že se oblíká zajímavěji než většina ženských? - a to je tohle ještě celkem normální), ale šel se pozdravit s fanoušky. No, prý tam způsobil celkem zmatek, lidi kolabovali a brečeli. Nebudu se jim smát, protože kdo ví, jak bych vypadala já :D Ale někdy mi to přijde fakt už přehnané, třeba když se desítky fanoušků nahrnou před dveře obchodu, kde je a on se nemůže dostat ven a ještě se u toho musí tvářit, že je hrozně šťastnej a mávat jim. No, ale to je na jinou diskuzi. Harry byl nominovaný v kategorii Best International Artist (Nejlepší mezinárodní umělec) a svou kategorii samozřejmě vyhrál. Když říkám samozřejmě, znamená to, že v ARIA Awards jde o hlasování fanoušků - takže kdo jiný by měl vyhrát? (Dál byli nominovaní: Adele, Bruno Mars, Ed Sheeran, Kendrick Lamar, Lorde, Metallica, Shawn Mendes, The Rolling Stones, The Weeknd - no, konkurence to celkem ale byla :D) Mimochodem, je to první sólová cena Harryho ♥ Uvnitř se taky potkal se zpěvačkou Lorde nebo přišel pozdravit kapelu The Preatures (info o nich ještě v quick news). Taky si můžete pustit Harryho proslov (já to na té wifině nerozjedu, takže nevím jaká je to kvalita už by tam měla být kvalitnější verze), kde poděkoval fanouškům a znovu zmínil referendum o manželství osob stejného pohlaví, které bylo před pár dny v Austrálii (mluvil o něm už na koncertě v Sydney). Harry taky vystupoval a to s písní 'Kiwi'. No... nějak jsem se rozepsala, to je asi z té seminárky :D

Public Events > 2017 > 28.11 | ARIA Awards - Arrivals [21x]

Public Events > 2017 > 28.11 | ARIA Awards - Inside [32x]


________________________________________________________________________________________

» Harry na Grammy nominaný není. Nebudu to nijak rozpatlávat, jenom mi přijde, že ho tak trochu využili při promu, kdy furt používali jeho ksichtík a jeho písničky. Ale je to demokratické hlasování, tak to tak musíme brát... No, můj názor na Grammy taky nezlepšila nominace 'Despacita' - to jako fakt nechápu. Mimochodem, kvůli ne-nominaci 'Sign of the Times' trendovala písnička na Twitteru jako #1 a předběhla tak třeba i právě #GRAMMYs. O tom, že nemá nominaci se už dokonce musel vyjadřovat i "šéf" Grammy :D

» Na Grammy je nicméně nominovaný soundtrack k filmu Dunkirk, ve kterém Harry hrál.

» K Harrymu se na jeho turné 'Harry Styles: Live on Tour' přidá australská kapela The Preatures jako předskokani.

» Harry řekl, že je mu vzorem jak v módě, tak v muzice, country zpěvačka Shania Twain (??????? :D:D:D:D)

Fan photos + Quick News | 01

27. listopadu 2017 v 18:39 | © harrystylesonline |  gallery updates

Na Instagram přidala Kate Smith fotku s Harrym. A BANDANA JE ZPÁTKY! Harry ji pořád nosil tak kolem roku 2013 (teda myslím, tak podle paměti), jak měl dlouhé vlasy, tak se vytratila. Díkybohu za ty dary, ta fotka je naprosto dokonalá, ten jeho úsměv ♥ Pod fotkou ještě máte quick news, které jsem chtěla na blog přidat. Já se jdu učit, tak se tu pěkně mějte.

Miscellaneous Photos > Fan photos [2+1x new]
________________________________________________________________________________________

» Mick Fleetwood promluvil o Harrym: "Už je adoptovaný, je to hotovo, budeme podepisovat dokumenty. Mám ho moc rád. Je tak talentovaný, má něco v sobě. One Direction mi představili mé děti a šli jsme se společně na ně podívat, taky jsme je potkali a tak to začalo." Mick je Harryho hrdina a je součástí jeho oblíbené kapely Fleetwood Mac. Taky se zúčastnil Harryho koncertu v Sydney spolu se Stevie Nicks.

» Zítra bude Harry vystupovat na ARIA Awards, zároveň je nominovaný v kategorii Best International Artist (Nejlepší mezinárodní umělec).

» Zítra budou oznámeny nominace letošních Grammy. Podle Variety má velkou šanci 'Sign of the Times' být nominavané na Record of the Year (Nahrávka roku).

» Podle časopisu Rolling Stone je Harryho album 17. nejlepší album letošního roku.

» Na iHeartRadio můžete hlasovat pro 'Kiwi'.

» Kvůli vysokému zájmu byla v Americe přidána místa na Harryho turné.

26.11 | Enmore Theatre In Newtown, Sydney, Australia

26. listopadu 2017 v 13:05 | © harrystylesonline |  gallery updates

No, tak mám dojem, že jsem nejrychlejší na světě. Koncert, z něhož jsou tyto fotky, totiž skončil asi před půl hodinou :D Harry je teď na turné ke svému debutovému albu 'Harry Styles'. Za sebou už má několiko koncertů, asi dvacítku, v Americe, Evropě i Asii. Dnes měl koncert v Austrálii, v části Sydney - Newtown. Harry mimo své písničky zahrál i dvě bomby One Direction (Stockholm Syndrome kdysi dávno složil, What Makes You Beautiful), taky zahrál písničku Ariany Grande (kterou taky složil) Just a Little Bit of Your Heart a písničku The Chain od skupiny Fleetwood Mac. Harry taky na svých koncertech pokaždé mává LGBTQ vlajkama a na tomto koncertě pogratuloval Austrálii k tomu, že "se vzbudili" - odhlasovali si tam totiž před několati dny manželství pro homosexuální páry ♥ Na koncertě mimochodem byli i Stevie Nicks a Mick Fleetwood (kteří právě tvoří skupinu Fleetwood Mac), jež Harry obdivuje.


Tours & Concerts > Harry Styles: Live on Tour > 26.11 | Enmore Theatre In Newtown, Sydney, Australia [42x]

Miscellaneous Photos > Fan photos [2x]

OPENING | otevření

25. listopadu 2017 v 15:53 | © harrystylesonline |  blog info

Ježiši kriste. Já jsem nikdy neměla blog o chlapovi... i když... Harry je taková napůl baba, takže to snad nebude tak jiné. Třeba vždycky jsem si říkala, že na blogu o chlapech nebudu moc komentovat jejich oblečení, protože je to oblek za oblekem, ale to třeba u Harriety padá, protože se oblíká zajímavěji než většina ženských.

Nikdy jsem taky neměla blog o někom, koho vyloženě zbožňuju od začátku. Vlastně... zbožňuju tak možná Emmu Stone a tím to končí (jako mám ráda hodně lidí, hodně lidí sleduju, ale že bych byla fakt nadšená třeba jenom z toho, že je vidím v televizi - pokud vidím Harryho a Emmu, tak kolem mě nechcete být :D). No, a když jsem začínala kdysi dávno blogovat o Emmě, tak jsem ji skoro neznala a "poznávala" jsem ji až v průběhu času.

Proč jsem odešla z TinselTown? Musím se přiznat, že tenhle blog bylo celkem náhlé rozhodnutí. Trochu šlo o to, že na ten blog nikdo moc nechodil, hlavně ale šlo o množství novinek. Na blogu jsem měla šest hereček a já jsem to prostě s tou vysokou školou nezvládala. Pak jsem se viděla fotku Harryho, usmála se (protože já se vždycky směju, když vidím fotku s ním - panebože, já zním jak patnáctka :D) a řekla si: proč ne? Harry má hodně novinek, ale nebudu tu muset být denně a přidávat přes víkend deset článků. Navíc taky hrál faktor toho, že ten systém několikati hereček mi prostě nevyhovoval, poslední dobou jsem čím dál tím víc chtěla blog o jednom jediném člověku.

No, tak něco k mému vztahu k Haroldovi... pokud to ještě tady někdo čte. Samozřejmě jsem v roce 2011 byla fanoušek One Direction, taky jsem byla cílovka :D Pamatuju si, jak jsem v pokojíčku skákala na 'What Makes You Beautiful', s kamarádkou jsme řešili, kdo je nejhezčí. Dokonce se mě tehdy tata zeptal, kdo se mi nejvíc líbí :D Už tehdy jsem byla Harry's girl :D Po prvním albu jsem je přestala poslouchat, můj hudební vkus se zlepšil (pardon 1D fanoušci), začala jsem poslouchat trochu rockovější muziku. Nicméně, singly jsem si vždycky pustila a nikdy jsem nebyla ten, co by je hanil. No, a pak se rozpadli (jako sorry, ale myslím si, že by byl malej zázrak, kdyby se znovu spojili) a Harry vydal album. Strašně dlouho mi trvalo, než jsem si vůbec pustila 'Sign of the Times.' Ten večer, když jsem si ji poprvé pustila, tak jsem tu písničku slyšela asi 60x. Ještě teď si živě pamatuju, když jsem slyšela album poprvé. Byla asi jedna ráno a když jsem si pustila 'Kiwi', tak jsem si z toho musela sednout a nevěřícně hleděla, že Harry dělá takovou muziku. Od té doby to se mnou šlo od deseti k pěti.

Když se tady na to dívám, tak se proklínám. Měla bych se učit na zápočty, pak na zkouškové. Já jsem si místo toho založila tenhle žrout času :D Ale snad se mi tu bude líbit (ani nebudu psát "snad tu vydržím dlouho", myslím, že mě už všichni z blogové komunity znáte:D) a snad se tu bude líbit i vám.

PS. Co se týče affs z TinselTown, tak se k vám asi nebudu zapisovat, sami napište jestli máte zájem být affs i tady. Určitě mám zájem o každého z vás, budu hrozně ráda, když se ozvete :)


Design 0.1

25. listopadu 2017 v 10:06 | © harrystylesonline |  designs
No, já už tu mám všechno hotové :D Jsem si nemyslela, že to bude trvat tak krátkou dobu, tak teď nevím jestli otevřít nebo ještě dopřidávat nějaké fotky do galerie a až pak... Asi oficálně otevřu dneska večer. Jinak k designům tedy. Jsou ode mě, ale překvapivě se mi líbí (ono půjde asi o tu hlavní fotku, která je prostě uuuuaaaooo). Je to asi nejhezčí design, který jsem kdy udělala, asi proto že jsem se snad ve všem opičila po terush, takže tímto jí vzdávám hold (samozřejmě, s jejími pracemi se toto nedá ani srovnat). Zároveň jsem si vytvořila i verzi na galerii.

Malia | 24.11.17-dd.mm.rr | view | 84 %

Malia | 24.11.17-dd.mm.rr | view | 81 %

APPLY | staň se affs

24. listopadu 2017 v 20:28 | © harrystylesonline

Pokud se chcete stát affs, tak nemám žádné podmínky kromě jedné. Musíte mít rádi Harryho nebo se o něho alespoň zajímat. Stejně tak si budu já vybírat affs, pokud s vámi nespřátelím, pravděpodobně protože se o celebritu vašeho blogu nezajímám, tak si to neberte špatně (přece byste nechtěli, aby k vám chodil někdo, koho váš blog vůbec nezajímá).

» přezdívka + blog
» téma blogu

LIST OF AFFS | seznam affs

24. listopadu 2017 v 19:09 | © harrystylesonline

Merylka | meryl1 | Amy Adams, Meryl Streep
Claire | daily-swanepoel | Candice Swanepoel
Vikina | celebs-daily-hq | Celebs
Nicol | hollywood-girls | Celebs
Nicol | radcliffe-dan | Dan Radcliffe, Emma Watson
Ivet | fandemi-daily | Demi Lovato
Roxy | emmastone-hq | Emma Stone
Andie | andiegraphic | Graphics
tba | jennacoleman-daily | Jenna Coleman
Karl | kesha | Kesha
Angie. | k-stewart-fan | Kristen Stewart
Rosie | ultimate-lilycollins | Lily Collins
Kate | madspetsch-hq | Madelaine Petsch
Faith | marvel-online| Marvel Universe
Ashley | markle-meghan | Meghan Markle
© hq-models™ | hq-models| Models
Claire | dobrev-nina-daily | Nina Dobrev
Tina | onedirection-online-fanfiction | One Direction
Krist | s-ronan | Saoirse Ronan
Charmedlover | selenagomezfansitecz | Selena Gomez
CRAZY-TOMO | zaynsource | Zayn

NEAKTIVNÍ BLOGY:
Mr. Salvatore | dakotajohnson-daily | Dakota Johnson
Gallot | gal-gadot | Gal Gadot
El. | katherinelangforddaily | Katherine Langford
Adell | ultimate-mileyrcyrus | Miley Cyrus

DOMAIN | blog

24. listopadu 2017 v 19:09 | © harrystylesonline

» INFORMATION | informace
» DESIGNS | designy HSO blogu
» PHOTO OF THE MONTH | fotka měsíce
» FASHION BATTLE | nejlepší outfit
» APPLY | staň se spřátelenou stránkou
» LIST OF AFFS | seznam affiliates
» ORDER DESIGN | objenej si design
» ORDERED DESIGNS | objednané designy